Marjă netă
SlabFirma a pierdut 312,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FORMAȚIA UNIC S.R.L. (CUI 34501154) a fost o societate cu răspundere limitată din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2015 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 500 lei (-92% față de 2019) și o pierdere netă de 1.563 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 3.291 lei |
| 2016 | 6.411 lei |
| 2017 | 11.000 lei |
| 2018 | 8.501 lei |
| 2019 | 6.600 lei |
| 2020 | 500 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 500 | 6.600 | 8.501 | 11.000 | 6.411 | 3.291 |
| Profit net | -1.563 | 4.298 | 1.782 | 2.864 | 1.998 | - |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 1.727 | 9.185 | 8.687 | 6.895 | 2.304 | 2.729 |
| Stocuri | 1.074 | 1.075 | 1.025 | 9 | 9 | 119 |
| Creanțe | - | - | - | 1 | - | - |
| Datorii | 3.050 | 0 | 3.800 | 3.791 | 66 | 0 |
| Capitaluri proprii | -1.323 | 9.185 | 4.887 | 3.104 | 2.238 | 2.729 |
Firma a pierdut 312,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 57% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
177% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. FORMAȚIA UNIC S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.
Cifra de afaceri a FORMAȚIA UNIC S.R.L. în 2020 a fost de 500 lei, în scădere cu 92% față de 2019.
În 2020, FORMAȚIA UNIC S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.563 lei.
Activitatea principală a FORMAȚIA UNIC S.R.L. era Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN 9001).
FORMAȚIA UNIC S.R.L. avea sediul social la adresa MIHAI EMINESCU Nr. 24, Bl. B13, Sc. A, Et. 3, Ap. 13, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea.
Nu. FORMAȚIA UNIC S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].