FORESTLAND SRL
Sat Sarasau, Comuna Sarasau, Jud. Maramureş, 4944
CAEN 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
- CUI
- 15457770
- Reg. Com.
- J24/577/2003
- Înființată
- 26 mai 2003
- Vechime
- 23 de ani, 4 luni
- Profit net 2025
- 135 mii lei
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.05.2003
Rezumat
Pe scurt
FORESTLAND SRL (CUI 15457770) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sarasau, Comuna Sarasau, județul Maramureș, înființată în 2003. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat un profit net de 134.526 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 15457770
- Nr. Reg. Com.
- J24/577/2003
- EUID
- ROONRC.J24/577/2003
- Cod CAEN principal
- 1610 - Tăierea și rindeluirea lemnului
- Data înființării
- 26 mai 2003
- Vechime
- 23 de ani, 4 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Sat Sarasau, Comuna Sarasau, Jud. Maramureş, 4944
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- AIVAZI••• PANAGIO•••
- FILIPPI••• GEORG•••
- KYPRIZOG••• ANTON•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-
Profit net 2025
+1225,2% față de 2024134.526 RON
2024: -11.956 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 135 mii lei
- Angajați
- -
2024
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -12 mii lei
- Angajați
- -
2023
- Cifra de afaceri
- 56 mii lei
- Profit net
- 29 mii lei
- Angajați
- 1
2022
- Cifra de afaceri
- 1,9 mil. lei
- Profit net
- 71 mii lei
- Angajați
- 3
2021
- Cifra de afaceri
- 1,5 mil. lei
- Profit net
- 160 mii lei
- Angajați
- 4
2020
- Cifra de afaceri
- 1,3 mil. lei
- Profit net
- 144 mii lei
- Angajați
- 5
2019
- Cifra de afaceri
- 927 mii lei
- Profit net
- 61 mii lei
- Angajați
- 6
2018
- Cifra de afaceri
- 627 mii lei
- Profit net
- 10 mii lei
- Angajați
- 8
2017
- Cifra de afaceri
- 854 mii lei
- Profit net
- 10 mii lei
- Angajați
- 10
2016
- Cifra de afaceri
- 1,4 mil. lei
- Profit net
- 99 mii lei
- Angajați
- 9
Analiză
Indicatori financiari 2025
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 96% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2021
Cel mai mare profit net din istoric
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2003
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/577/2003.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre FORESTLAND SRL
Este FORESTLAND SRL activă?
Da. FORESTLAND SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce profit a avut FORESTLAND SRL în 2025?
În 2025, FORESTLAND SRL a înregistrat un profit net de 134.526 lei.
Ce activitate are FORESTLAND SRL?
Activitatea principală a FORESTLAND SRL este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).
Unde are sediul FORESTLAND SRL?
FORESTLAND SRL are sediul social la adresa Sat Sarasau, Comuna Sarasau, Jud. Maramureș, 4944.
FORESTLAND SRL este plătitoare de TVA?
Da. FORESTLAND SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
FORESTLAND SRL are datorii la ANAF?
Nu. FORESTLAND SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre FORESTLAND SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].