ActivăSRL

FOREST MALINI S.R.L.

Str. Principală Nr. 473, Sat Mălini Com. Mălini, Jud. Suceava, 727350

CAEN 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului

CUI
33909555
Reg. Com.
J2014000990335
Înființată
17 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
5,3 mil. lei
Profit net 2025
201 mii lei
Angajați 2025
13

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.12.2014

Rezumat

Pe scurt

FOREST MALINI S.R.L. (CUI 33909555) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Mălini, județul Suceava, înființată în 2014. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,33 mil. lei (+47% față de 2024) și un profit net de 201.178 lei, cu 13 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33909555
Nr. Reg. Com.
J2014000990335
EUID
ROONRC.J2014000990335
Cod CAEN principal
1611 - Tăierea și rindeluirea lemnului
Data înființării
17 decembrie 2014
Vechime
11 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Principală Nr. 473, Sat Mălini Com. Mălini, Jud. Suceava, 727350

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • LEH••• CONSTAN•••
  • LEH••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+47,5% față de 2024

5.332.341 RON

2024: 3.615.275 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.174.014 RONAnul 2017: 938.642 RONAnul 2018: 1.828.210 RONAnul 2019: 262.883 RONAnul 2020: 994.665 RONAnul 2021: 201.200 RONAnul 2022: 2.141.056 RONAnul 2023: 612.966 RONAnul 2024: 3.615.275 RONAnul 2025: 5.332.341 RON

Profit net 2025

-9,4% față de 2024

201.178 RON

2024: 222.040 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 21.922 RONAnul 2017: 73.271 RONAnul 2018: 3.707 RONAnul 2019: 3.460 RONAnul 2020: 139.551 RONAnul 2021: 10.609 RONAnul 2022: 425.536 RONAnul 2023: 27.515 RONAnul 2024: 222.040 RONAnul 2025: 201.178 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    5,3 mil. lei
    Profit net
    201 mii lei
    Angajați
    13
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    222 mii lei
    Angajați
    8
  • 2023

    Cifra de afaceri
    613 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    426 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    995 mii lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    939 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,29Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,29 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
39%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/990/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FOREST MALINI S.R.L.

Este FOREST MALINI S.R.L. activă?

Da. FOREST MALINI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FOREST MALINI S.R.L.?

Cifra de afaceri a FOREST MALINI S.R.L. în 2025 a fost de 5.332.341 lei (5,33 mil. lei), în creștere cu 47% față de 2024.

Ce profit a avut FOREST MALINI S.R.L. în 2025?

În 2025, FOREST MALINI S.R.L. a înregistrat un profit net de 201.178 lei.

Ce activitate are FOREST MALINI S.R.L.?

Activitatea principală a FOREST MALINI S.R.L. este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).

Unde are sediul FOREST MALINI S.R.L.?

FOREST MALINI S.R.L. are sediul social la adresa Str. Principală Nr. 473, Sat Mălini Com. Mălini, Jud. Suceava, 727350.

FOREST MALINI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FOREST MALINI S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

FOREST MALINI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FOREST MALINI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FOREST MALINI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].