Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FOREST AIR SRL (CUI 34746553) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Balotești, Comuna Balotești, județul Ilfov, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 472.066 lei (-13% față de 2024) și un profit net de 29.000 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 146.754 lei |
| 2017 | 632.629 lei |
| 2018 | 577.483 lei |
| 2019 | 377.697 lei |
| 2020 | 795.292 lei |
| 2021 | 824.364 lei |
| 2022 | 1.136.151 lei |
| 2023 | 595.006 lei |
| 2024 | 541.545 lei |
| 2025 | 472.066 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 472.066 | 541.545 | 595.006 | 1.136.151 | 824.364 | 795.292 | 377.697 | 577.483 | 632.629 | 146.754 |
| Profit net | 29.000 | 22.681 | 22.331 | 73.613 | 64.489 | 55.135 | 9.788 | 26.128 | 42.102 | 5.224 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 612 | 998 | 793 | 935 | 1.342 | 1.419 | 2.689 | 371 | 534 | - |
| Active circulante | 211.815 | 270.570 | 283.563 | 283.966 | 265.704 | 183.766 | 136.272 | 101.284 | 257.930 | 61.272 |
| Stocuri | 11.573 | 11.688 | 19.186 | 10.453 | 18.441 | 0 | 0 | - | 1.791 | 15.985 |
| Creanțe | 23.696 | 36.806 | 54.260 | 93.746 | 182.565 | 120.450 | 52.031 | 26.844 | 229.022 | 21.446 |
| Datorii | 183.490 | 174.442 | 176.088 | 211.048 | 57.778 | 45.462 | 57.233 | 28.732 | 212.640 | 57.562 |
| Capitaluri proprii | 29.240 | 97.126 | 96.184 | 73.853 | 201.351 | 136.863 | 81.728 | 71.939 | 45.812 | 3.710 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,15 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FOREST AIR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FOREST AIR SRL în 2025 a fost de 472.066 lei, în scădere cu 13% față de 2024.
În 2025, FOREST AIR SRL a înregistrat un profit net de 29.000 lei.
Activitatea principală a FOREST AIR SRL este Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
FOREST AIR SRL are sediul social la adresa G-ral Maior Ștefan Bardan Nr. 8, Camera nr. 2, Sat Balotești, Comuna Balotești, Jud. Ilfov.
Da. FOREST AIR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FOREST AIR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].