Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FOC ȘI PARĂ SRL (CUI 27731940) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2010. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 423.154 lei (-66% față de 2024) și un profit net de 74.618 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 0 lei |
| 2017 | 0 lei |
| 2018 | - |
| 2019 | 121.266 lei |
| 2020 | 133.850 lei |
| 2021 | 93.289 lei |
| 2022 | 203.442 lei |
| 2023 | 963.211 lei |
| 2024 | 1.252.793 lei |
| 2025 | 423.154 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 423.154 | 1.252.793 | 963.211 | 203.442 | 93.289 | 133.850 | 121.266 | - | 0 | 0 |
| Profit net | 74.618 | -20.499 | 207.004 | -118.034 | -72.982 | 33.619 | 44.145 | -17.534 | -2.693 | -3.637 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 3 | 1 | - | - | - | 0 | - | - |
| Active imobilizate | 10.794 | 33.572 | 194.519 | 70.306 | - | 21.976 | 21.976 | 23.908 | 20.875 | 23.012 |
| Active circulante | 497.327 | 457.980 | 168.450 | 58.805 | 24.291 | 4.395 | 2.632 | 8.508 | 1.003 | 1.760 |
| Stocuri | 137.154 | 138.769 | 144.320 | 120 | - | - | - | - | 645 | - |
| Creanțe | 329.595 | 269.317 | 21.696 | 54.942 | 43.430 | 228 | 2.019 | 5.857 | - | 1.154 |
| Datorii | 446.932 | 504.981 | 355.899 | 331.553 | 108.699 | 37.797 | 90.747 | 130.879 | 89.555 | 89.757 |
| Capitaluri proprii | 61.189 | -13.429 | 7.070 | -199.933 | -81.899 | -8.917 | -42.536 | -86.682 | -67.677 | -64.985 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,11 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
88% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FOC ȘI PARĂ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FOC ȘI PARĂ SRL în 2025 a fost de 423.154 lei, în scădere cu 66% față de 2024.
În 2025, FOC ȘI PARĂ SRL a înregistrat un profit net de 74.618 lei.
Activitatea principală a FOC ȘI PARĂ SRL este Restaurante (CAEN 5610).
FOC ȘI PARĂ SRL are sediul social la adresa JIULUI Nr. 57, CORP C1, București Sectorul 1, Jud. București, 13212.
Da. FOC ȘI PARĂ SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FOC ȘI PARĂ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].