FLUENT VISION S.R.L. Funcțiune SRL

Înființată 08.04.2025
FRUMUŞANI Nr. 16, Bl. 115, Sc. 1, Et. 3, Ap. 22, Camera nr. 1, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 41967 7111, Activități de arhitectură

Prezentare

Pe scurt

FLUENT VISION S.R.L. (CUI 51605821) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2025. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 63.140 lei și un profit net de 32.154 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
63,1 miilei
Profit net 2025
32,2 miilei
Angajați 2025
-
Marjă netă
50,9%
Capital social
200lei
Vechime
1an

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2025-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
202563.140 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025
Cifra de afaceri63.140
Profit net32.154
Număr mediu de angajați-
Active imobilizate-
Active circulante38.784
Stocuri-
Creanțe36.953
Datorii6.499
Capitaluri proprii32.354
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
51%

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,9 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
5,97

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,97 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
17%

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 08.04.2025

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
51605821
Nr. Reg. Com.
J2025025668000
EUID
ROONRC.J2025025668000
Cod CAEN principal
7111, Activități de arhitectură
Data înființării
8 aprilie 2025
Vechime
1 an, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
FRUMUŞANI Nr. 16, Bl. 115, Sc. 1, Et. 3, Ap. 22, Camera nr. 1, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 41967
Domiciliu fiscal
Str. Frumuşani Nr. 16, Camera nr. 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 41967

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • PÎSL••• ALEXAN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J2025025668000. ONRC

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre FLUENT VISION S.R.L.

Este FLUENT VISION S.R.L. activă?

Da. FLUENT VISION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FLUENT VISION S.R.L.?

Cifra de afaceri a FLUENT VISION S.R.L. în 2025 a fost de 63.140 lei.

Ce profit a avut FLUENT VISION S.R.L. în 2025?

În 2025, FLUENT VISION S.R.L. a înregistrat un profit net de 32.154 lei.

Ce activitate are FLUENT VISION S.R.L.?

Activitatea principală a FLUENT VISION S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul FLUENT VISION S.R.L.?

FLUENT VISION S.R.L. are sediul social la adresa FRUMUȘANI Nr. 16, Bl. 115, Sc. 1, Et. 3, Ap. 22, Camera nr. 1, București Sectorul 4, Jud. București, 41967.

FLUENT VISION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. FLUENT VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FLUENT VISION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FLUENT VISION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FLUENT VISION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].