Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FLUENCE & MYO SRL (CUI 26800767) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Albești-Paleologu, Comuna Albești-Paleologu, județul Prahova, înființată în 2010 și radiată în 2023. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).
Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 1.296 lei (-79% față de 2020) și un profit net de 28 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 230.976 lei |
| 2013 | 181.495 lei |
| 2014 | 139.638 lei |
| 2015 | 156.141 lei |
| 2016 | 228.092 lei |
| 2017 | 212.723 lei |
| 2018 | 14.281 lei |
| 2019 | 8.207 lei |
| 2020 | 6.174 lei |
| 2021 | 1.296 lei |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.296 | 6.174 | 8.207 | 14.281 | 212.723 | 228.092 | 156.141 | 139.638 | 181.495 | 230.976 |
| Profit net | 28 | -240 | 1.989 | 391 | 26.247 | 41.977 | 2 | 2.246 | -22.120 | -342 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | 2 | 1 | - | 1 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | -321 | 1.574 | 10.745 |
| Active circulante | 12.343 | 17.619 | 22.980 | 29.895 | 34.442 | 76.643 | 58.575 | 41.585 | 38.119 | 96.787 |
| Stocuri | -14.562 | -14.543 | -14.542 | -14.542 | 4.723 | 12.904 | 649 | 23.357 | 16.718 | 49.880 |
| Creanțe | 15.623 | 15.725 | 20.372 | 15.432 | 3.822 | 245 | 14.285 | 411 | 10.972 | 2.845 |
| Datorii | 1.061 | 4.366 | 9.487 | 14.612 | 23.104 | 14.660 | 39.406 | 45.015 | 45.690 | 91.617 |
| Capitaluri proprii | 11.282 | 13.253 | 13.493 | 15.283 | 33.926 | 70.679 | 28.940 | -3.751 | -5.997 | 15.927 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,63 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
8,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. FLUENCE & MYO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a FLUENCE & MYO SRL în 2021 a fost de 1.296 lei, în scădere cu 79% față de 2020.
În 2021, FLUENCE & MYO SRL a înregistrat un profit net de 28 lei.
Activitatea principală a FLUENCE & MYO SRL era Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4645).
FLUENCE & MYO SRL avea sediul social la adresa Sat Albești-Paleologu, Comuna Albești-Paleologu, Jud. Prahova, 107010.
Nu. FLUENCE & MYO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].