Marjă netă
SlabFirma a pierdut 29,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FLOVIVAL CONS SRL (CUI 32643683) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Drânceni, Comuna Drânceni, județul Vaslui, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 75.958 lei (+135% față de 2024) și o pierdere netă de 22.163 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 95.935 lei |
| 2017 | 77.333 lei |
| 2018 | 111.054 lei |
| 2019 | 93.440 lei |
| 2020 | 14.520 lei |
| 2021 | 49.281 lei |
| 2022 | 92.096 lei |
| 2023 | 19.801 lei |
| 2024 | 32.333 lei |
| 2025 | 75.958 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 75.958 | 32.333 | 19.801 | 92.096 | 49.281 | 14.520 | 93.440 | 111.054 | 77.333 | 95.935 |
| Profit net | -22.163 | -41.522 | -50.952 | -41.786 | 5.848 | -21.232 | 68.443 | 61.062 | -1.218 | 26.134 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 14.633 | 34.144 | 53.655 | 73.166 | 12.373 | - | - | - | - | 336 |
| Active circulante | 47.447 | 45.900 | 51.763 | 134.259 | 185.512 | 275.737 | 296.792 | 228.425 | 173.404 | 180.942 |
| Stocuri | 17.341 | 17.339 | 17.340 | 22.178 | 17.340 | 17.340 | 18.100 | 18.101 | 14.050 | 1.577 |
| Creanțe | 11.383 | 19.155 | 19.157 | 18.739 | 15.720 | 15.095 | 21.985 | 26.118 | 26.141 | 18.664 |
| Datorii | 73.262 | 68.860 | 52.712 | 76.622 | 25.461 | 3.704 | 3.527 | 3.603 | 9.644 | 16.300 |
| Capitaluri proprii | -10.979 | 11.184 | 52.706 | 130.831 | 172.618 | 272.033 | 293.265 | 224.822 | 163.760 | 164.978 |
Firma a pierdut 29,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 65% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
118% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FLOVIVAL CONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FLOVIVAL CONS SRL în 2025 a fost de 75.958 lei, în creștere cu 135% față de 2024.
În 2025, FLOVIVAL CONS SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.163 lei.
Activitatea principală a FLOVIVAL CONS SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
FLOVIVAL CONS SRL are sediul social la adresa IZVOR Nr. 2, Sat Drânceni, Comuna Drânceni, Jud. Vaslui, 737220.
Nu. FLOVIVAL CONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FLOVIVAL CONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].