Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FLOMED COMP SRL (CUI 17944518) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,48 mil. lei (+10% față de 2024) și un profit net de 47.567 lei, cu 8 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.506.030 lei |
| 2017 | 3.331.256 lei |
| 2018 | 4.194.047 lei |
| 2019 | 3.921.980 lei |
| 2020 | 2.953.113 lei |
| 2021 | 2.942.753 lei |
| 2022 | 4.299.490 lei |
| 2023 | 4.184.412 lei |
| 2024 | 4.063.769 lei |
| 2025 | 4.481.689 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.481.689 | 4.063.769 | 4.184.412 | 4.299.490 | 2.942.753 | 2.953.113 | 3.921.980 | 4.194.047 | 3.331.256 | 2.506.030 |
| Profit net | 47.567 | -183.900 | 329.560 | 91.798 | 57.124 | 203.264 | -130.889 | -303.271 | -320.481 | 395 |
| Număr mediu de angajați | 8 | 10 | 9 | 7 | 7 | 6 | 9 | 12 | 8 | 6 |
| Active imobilizate | 1.173.103 | 1.420.951 | 1.508.327 | 705.544 | 999.649 | 345.862 | 1.182.142 | 1.927.935 | 1.315.914 | 783.067 |
| Active circulante | 980.917 | 996.795 | 918.926 | 899.157 | 967.363 | 699.402 | 760.385 | 679.450 | 623.832 | 670.331 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | 9.911 |
| Creanțe | 926.591 | 964.466 | 874.249 | 877.621 | 885.272 | 599.934 | 746.438 | 667.670 | 578.462 | 638.857 |
| Datorii | 1.854.592 | 2.144.215 | 1.951.186 | 1.477.325 | 1.882.636 | 985.368 | 2.195.520 | 2.729.141 | 1.758.629 | 990.170 |
| Capitaluri proprii | 366.276 | 318.709 | 502.609 | 138.234 | 85.916 | 60.526 | -252.658 | -121.756 | 181.515 | 501.996 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 53% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
83% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FLOMED COMP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FLOMED COMP SRL în 2025 a fost de 4.481.689 lei (4,48 mil. lei), în creștere cu 10% față de 2024.
În 2025, FLOMED COMP SRL a înregistrat un profit net de 47.567 lei.
Activitatea principală a FLOMED COMP SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
FLOMED COMP SRL are sediul social la adresa B-dul SATURN Nr. 31B, Ap. 37,BIROU 2, Municipiul Brașov, Jud. Brașov.
Da. FLOMED COMP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FLOMED COMP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].