ActivăSRL

FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L.

Bld. Nicolae Bălcescu Nr. 190, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110066

CAEN 4636: Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

CUI
18431049
Reg. Com.
J03/370/2006
Înființată
28 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Profit net 2025
-11 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.02.2006

Rezumat

Pe scurt

FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. (CUI 18431049) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN 4636).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 10.855 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18431049
Nr. Reg. Com.
J03/370/2006
EUID
ROONRC.J03/370/2006
Cod CAEN principal
4636 - Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
Data înființării
28 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Nicolae Bălcescu Nr. 190, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110066

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VOICULE••• NICUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 353.540 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 345.414 RONAnul 2017: 231.944 RONAnul 2018: 299.622 RONAnul 2019: 557.530 RONAnul 2020: 517.082 RONAnul 2021: 414.840 RONAnul 2022: 894.349 RONAnul 2023: 517.103 RONAnul 2024: 353.540 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+69,8% față de 2024

-10.855 RON

2024: -35.995 RON

-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.941 RONAnul 2017: -156.362 RONAnul 2018: 23.515 RONAnul 2019: 10.542 RONAnul 2020: 7.491 RONAnul 2021: -55.582 RONAnul 2022: 75.289 RONAnul 2023: 9.299 RONAnul 2024: -35.995 RONAnul 2025: -10.855 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    354 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    517 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    894 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    415 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    517 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    558 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    300 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    -156 mii lei
    Angajați
    9
  • 2016

    Cifra de afaceri
    345 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,81Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 81% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
106%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

106% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/370/2006, sub denumirea FLOMAR & ADEMI GRUP SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L.

Este FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. activă?

Da. FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. în 2025?

În 2025, FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 10.855 lei.

Ce activitate are FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L.?

Activitatea principală a FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. este Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN 4636).

Unde are sediul FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L.?

FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Nicolae Bălcescu Nr. 190, Mun. Pitești, Jud. Argeș, 110066.

FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FLOMAR & ADEMI GRUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].