ActivăSRL

FLOBY SRL

Str. Universului Nr. 1, Sat Baciu Com. Baciu, Jud. Cluj, 407055

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
18186110
Reg. Com.
J12/4224/2005
Înființată
5 decembrie 2005
Vechime
20 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
148 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 18.07.2012

Rezumat

Pe scurt

FLOBY SRL (CUI 18186110) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Baciu, județul Cluj, înființată în 2005. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,22 mil. lei (-15% față de 2024) și un profit net de 148.246 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18186110
Nr. Reg. Com.
J12/4224/2005
EUID
ROONRC.J12/4224/2005
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
5 decembrie 2005
Vechime
20 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Universului Nr. 1, Sat Baciu Com. Baciu, Jud. Cluj, 407055

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FECH••• BIA••• RAM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-15,3% față de 2024

1.216.485 RON

2024: 1.435.971 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 40.321 RONAnul 2018: 295.648 RONAnul 2019: 671.694 RONAnul 2020: 1.282.467 RONAnul 2021: 1.162.847 RONAnul 2022: 1.874.612 RONAnul 2023: 2.452.864 RONAnul 2024: 1.435.971 RONAnul 2025: 1.216.485 RON

Profit net 2025

-25,1% față de 2024

148.246 RON

2024: 197.796 RON

-200k0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -6.109 RONAnul 2017: 14.952 RONAnul 2018: 33.232 RONAnul 2019: 81.245 RONAnul 2020: 173.460 RONAnul 2021: 181.301 RONAnul 2022: 355.362 RONAnul 2023: 658.520 RONAnul 2024: 197.796 RONAnul 2025: 148.246 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    148 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    198 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    659 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    355 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    173 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    672 mii lei
    Profit net
    81 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,37Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4224/2005.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FLOBY SRL

Este FLOBY SRL activă?

Da. FLOBY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FLOBY SRL?

Cifra de afaceri a FLOBY SRL în 2025 a fost de 1.216.485 lei (1,22 mil. lei), în scădere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut FLOBY SRL în 2025?

În 2025, FLOBY SRL a înregistrat un profit net de 148.246 lei.

Ce activitate are FLOBY SRL?

Activitatea principală a FLOBY SRL este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul FLOBY SRL?

FLOBY SRL are sediul social la adresa Str. Universului Nr. 1, Sat Baciu Com. Baciu, Jud. Cluj, 407055.

FLOBY SRL este plătitoare de TVA?

Da. FLOBY SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

FLOBY SRL are datorii la ANAF?

Nu. FLOBY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FLOBY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].