FLENDY POOL SRL
Aleea Pescarilor, Bl. A10, Sc. 2, Et. 3, Ap. 35, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330092
CAEN 7711: Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- CUI
- 37887450
- Reg. Com.
- J20/1062/2017
- Înființată
- 4 iulie 2017
- Vechime
- 9 ani, 3 luni
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
- sediu expirat
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.07.2017
Rezumat
Pe scurt
FLENDY POOL SRL (CUI 37887450) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN 7711).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 37887450
- Nr. Reg. Com.
- J20/1062/2017
- EUID
- ROONRC.J20/1062/2017
- Cod CAEN principal
- 7711 - Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- Data înființării
- 4 iulie 2017
- Vechime
- 9 ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Aleea Pescarilor, Bl. A10, Sc. 2, Et. 3, Ap. 35, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330092
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- ENE••• D•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2018
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2017
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/1062/2017.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre FLENDY POOL SRL
Este FLENDY POOL SRL activă?
Da. FLENDY POOL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are FLENDY POOL SRL?
Activitatea principală a FLENDY POOL SRL este Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN 7711).
Unde are sediul FLENDY POOL SRL?
FLENDY POOL SRL are sediul social la adresa Aleea Pescarilor, Bl. A10, Sc. 2, Et. 3, Ap. 35, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330092.
FLENDY POOL SRL este plătitoare de TVA?
Nu. FLENDY POOL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
FLENDY POOL SRL are datorii la ANAF?
Nu. FLENDY POOL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre FLENDY POOL SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].