ActivăSRL

FLAVIOR SRL

VALCĂU DE JOS Nr. 235, Sat Valcău de Jos Com. Valcău de Jos, Jud. Sălaj, 457345

CAEN 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

CUI
14843446
Reg. Com.
J2002000232319
Înființată
26 august 2002
Vechime
24 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
2,0 mil. lei
Profit net 2025
181 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.08.2002

Rezumat

Pe scurt

FLAVIOR SRL (CUI 14843446) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Valcău de Jos, județul Sălaj, înființată în 2002. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2 mil. lei (+8,2% față de 2024) și un profit net de 181.274 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14843446
Nr. Reg. Com.
J2002000232319
EUID
ROONRC.J2002000232319
Cod CAEN principal
4773 - Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Data înființării
26 august 2002
Vechime
24 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
VALCĂU DE JOS Nr. 235, Sat Valcău de Jos Com. Valcău de Jos, Jud. Sălaj, 457345

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NEAG••• LI••• FLA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+8,2% față de 2024

2.003.620 RON

2024: 1.851.833 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 756.675 RONAnul 2017: 854.999 RONAnul 2018: 930.126 RONAnul 2019: 960.587 RONAnul 2020: 1.200.778 RONAnul 2021: 1.274.065 RONAnul 2022: 1.478.184 RONAnul 2023: 1.726.667 RONAnul 2024: 1.851.833 RONAnul 2025: 2.003.620 RON

Profit net 2025

+17,7% față de 2024

181.274 RON

2024: 153.999 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -7.363 RONAnul 2017: 18.067 RONAnul 2018: 49.895 RONAnul 2019: 67.990 RONAnul 2020: 106.700 RONAnul 2021: 102.040 RONAnul 2022: 110.767 RONAnul 2023: 153.368 RONAnul 2024: 153.999 RONAnul 2025: 181.274 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    153 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    107 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    961 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    930 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    855 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    757 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,77Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,77 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2002

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/232/2002.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FLAVIOR SRL

Este FLAVIOR SRL activă?

Da. FLAVIOR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FLAVIOR SRL?

Cifra de afaceri a FLAVIOR SRL în 2025 a fost de 2.003.620 lei (2 mil. lei), în creștere cu 8,2% față de 2024.

Ce profit a avut FLAVIOR SRL în 2025?

În 2025, FLAVIOR SRL a înregistrat un profit net de 181.274 lei.

Ce activitate are FLAVIOR SRL?

Activitatea principală a FLAVIOR SRL este Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

Unde are sediul FLAVIOR SRL?

FLAVIOR SRL are sediul social la adresa VALCĂU DE JOS Nr. 235, Sat Valcău de Jos Com. Valcău de Jos, Jud. Sălaj, 457345.

FLAVIOR SRL este plătitoare de TVA?

Da. FLAVIOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

FLAVIOR SRL are datorii la ANAF?

Nu. FLAVIOR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FLAVIOR SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].