FIVE CHICKENS SRL
Str. FLACĂRA Nr. 6, Bl. C12, Sc. 1, Et. 3, Ap. 15, Municipiul Călăraşi, Jud. Călăraşi
CAEN 5629: Alte servicii de alimentație n.c.a.
- CUI
- 26236278
- Reg. Com.
- J51/492/2009
- Înființată
- 18 noiembrie 2009
- Vechime
- 16 ani, 11 luni
- Cifra de afaceri 2014
- 28 mii lei
- Profit net 2014
- -1 mii lei
- Angajați 2014
- 1
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 04.08.2015
Rezumat
Pe scurt
FIVE CHICKENS SRL (CUI 26236278) a fost o societate cu răspundere limitată din Călărași, înființată în 2009 și radiată în 2015. Activitatea principală era Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN 5629).
Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 28.427 lei (+30% față de 2013) și o pierdere netă de 1.253 lei, cu 1 angajat.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 26236278
- Nr. Reg. Com.
- J51/492/2009
- EUID
- ROONRC.J51/492/2009
- Cod CAEN principal
- 5629 - Alte servicii de alimentație n.c.a.
- Data înființării
- 18 noiembrie 2009
- Vechime
- 16 ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. FLACĂRA Nr. 6, Bl. C12, Sc. 1, Et. 3, Ap. 15, Municipiul Călăraşi, Jud. Călăraşi
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- AK••• BEATR••• CERAC•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2010 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2014
+29,7% față de 201328.427 RON
2013: 21.916 RON
Profit net 2014
+83,8% față de 2013-1.253 RON
2013: -7.736 RON
Evoluție pe ani
2014
- Cifra de afaceri
- 28 mii lei
- Profit net
- -1 mii lei
- Angajați
- 1
2013
- Cifra de afaceri
- 22 mii lei
- Profit net
- -8 mii lei
- Angajați
- 2
2012
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2011
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2010
- Cifra de afaceri
- 5 mii lei
- Profit net
- -25 mii lei
- Angajați
- 1
Analiză
Indicatori financiari 2014
Firma a pierdut 4,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 18% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
546% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2015
Radierea din Registrul Comerțului
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
- 2014
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2009
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Călărași cu nr. J51/492/2009.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre FIVE CHICKENS SRL
Este FIVE CHICKENS SRL activă?
Nu. FIVE CHICKENS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.
Care este cifra de afaceri a FIVE CHICKENS SRL?
Cifra de afaceri a FIVE CHICKENS SRL în 2014 a fost de 28.427 lei, în creștere cu 30% față de 2013.
Ce profit a avut FIVE CHICKENS SRL în 2014?
În 2014, FIVE CHICKENS SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.253 lei.
Câți angajați avea FIVE CHICKENS SRL?
Conform bilanțului pe 2014, FIVE CHICKENS SRL a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2013).
Ce activitate avea FIVE CHICKENS SRL?
Activitatea principală a FIVE CHICKENS SRL era Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN 5629).
Unde avea sediul FIVE CHICKENS SRL?
FIVE CHICKENS SRL avea sediul social la adresa Str. FLACĂRA Nr. 6, Bl. C12, Sc. 1, Et. 3, Ap. 15, Municipiul Călărași, Jud. Călărași.
FIVE CHICKENS SRL are datorii la ANAF?
Nu. FIVE CHICKENS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre FIVE CHICKENS SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].