ActivăSRL

FIRE PREVENTION INSTALL SRL

Drm. Gura Siriului Nr. 62-66, Bl. 2, Sc. 1, Et. 4, Ap. 38, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 4324: Alte lucrări de instalații pentru construcții

CUI
38177230
Reg. Com.
J2017015299404
Înființată
5 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
12,3 mil. lei
Profit net 2025
1,4 mil. lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.09.2017

Rezumat

Pe scurt

FIRE PREVENTION INSTALL SRL (CUI 38177230) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2017. Activitatea principală este Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4324).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12,3 mil. lei (+395% față de 2024) și un profit net de 1,43 mil. lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38177230
Nr. Reg. Com.
J2017015299404
EUID
ROONRC.J2017015299404
Cod CAEN principal
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
Data înființării
5 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Drm. Gura Siriului Nr. 62-66, Bl. 2, Sc. 1, Et. 4, Ap. 38, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TĂN••• TI••• CĂTĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+394,6% față de 2024

12.262.373 RON

2024: 2.479.095 RON

05 mil10 mil15 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 218.700 RONAnul 2018: 867.392 RONAnul 2019: 1.363.434 RONAnul 2020: 1.047.035 RONAnul 2021: 559.157 RONAnul 2022: 2.531.902 RONAnul 2023: 1.579.820 RONAnul 2024: 2.479.095 RONAnul 2025: 12.262.373 RON

Profit net 2025

+17,3% față de 2024

1.425.995 RON

2024: 1.216.082 RON

0500k1 mil2 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 190.076 RONAnul 2018: 571.181 RONAnul 2019: 991.367 RONAnul 2020: 342.113 RONAnul 2021: 101.481 RONAnul 2022: 1.259.674 RONAnul 2023: 987.063 RONAnul 2024: 1.216.082 RONAnul 2025: 1.425.995 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    12,3 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    987 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    559 mii lei
    Profit net
    101 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    342 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    991 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    867 mii lei
    Profit net
    571 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    190 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,17Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,17 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
80%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/15299/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FIRE PREVENTION INSTALL SRL

Este FIRE PREVENTION INSTALL SRL activă?

Da. FIRE PREVENTION INSTALL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FIRE PREVENTION INSTALL SRL?

Cifra de afaceri a FIRE PREVENTION INSTALL SRL în 2025 a fost de 12.262.373 lei (12,3 mil. lei), în creștere cu 395% față de 2024.

Ce profit a avut FIRE PREVENTION INSTALL SRL în 2025?

În 2025, FIRE PREVENTION INSTALL SRL a înregistrat un profit net de 1,43 mil. lei (1.425.995 lei).

Ce activitate are FIRE PREVENTION INSTALL SRL?

Activitatea principală a FIRE PREVENTION INSTALL SRL este Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN 4324).

Unde are sediul FIRE PREVENTION INSTALL SRL?

FIRE PREVENTION INSTALL SRL are sediul social la adresa Drm. Gura Siriului Nr. 62-66, Bl. 2, Sc. 1, Et. 4, Ap. 38, Sector 3 Mun. București, Jud. București.

FIRE PREVENTION INSTALL SRL este plătitoare de TVA?

Da. FIRE PREVENTION INSTALL SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

FIRE PREVENTION INSTALL SRL are datorii la ANAF?

Nu. FIRE PREVENTION INSTALL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FIRE PREVENTION INSTALL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].