ActivăSRL

FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.

Str. 1 Mai Nr. 14, Bl. demisol, Orş. Chitila, Jud. Ilfov, 77045

CAEN 8425: Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

CUI
24856001
Reg. Com.
J23/3400/2011
Înființată
11 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
61 mii lei
Profit net 2025
-45 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 30.12.2011

Rezumat

Pe scurt

FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. (CUI 24856001) este o societate cu răspundere limitată activă din Chitila, județul Ilfov, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora (CAEN 8425).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 61.058 lei (-0% față de 2024) și o pierdere netă de 45.186 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24856001
Nr. Reg. Com.
J23/3400/2011
EUID
ROONRC.J23/3400/2011
Cod CAEN principal
8425 - Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Data înființării
11 decembrie 2008
Înmatricularea actuală
30 decembrie 2011
Vechime
17 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 1 Mai Nr. 14, Bl. demisol, Orş. Chitila, Jud. Ilfov, 77045

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• CĂTĂ••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,0% față de 2024

61.058 RON

2024: 61.061 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 26.723 RONAnul 2017: 60.045 RONAnul 2018: 44.624 RONAnul 2019: 65.850 RONAnul 2020: 95.521 RONAnul 2021: 120.408 RONAnul 2022: 56.519 RONAnul 2023: 97.226 RONAnul 2024: 61.061 RONAnul 2025: 61.058 RON

Profit net 2025

+19,5% față de 2024

-45.186 RON

2024: -56.110 RON

-75k-50k-25k025k50k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -4.337 RONAnul 2017: 1.721 RONAnul 2018: 15.196 RONAnul 2019: 6.361 RONAnul 2020: 42.132 RONAnul 2021: 25.713 RONAnul 2022: 4.839 RONAnul 2023: 4.743 RONAnul 2024: -56.110 RONAnul 2025: -45.186 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -45 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-74%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 74 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,85Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 85% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
109%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

109% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2016

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2008 - 2011)
  1. 2011

    Mutarea sediului în județul Ilfov

    Nr. Reg. Com. J23/3400/2011, denumirea FIRE MANAGEMENT SYSTEMS SRL.

  2. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/20695/2008, sub denumirea FIRE MANAGEMENT SYSTEMS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.

Este FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. activă?

Da. FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.?

Cifra de afaceri a FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. în 2025 a fost de 61.058 lei, în scădere cu 0% față de 2024.

Ce profit a avut FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. în 2025?

În 2025, FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 45.186 lei.

Ce activitate are FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.?

Activitatea principală a FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. este Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora (CAEN 8425).

Unde are sediul FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.?

FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. are sediul social la adresa Str. 1 Mai Nr. 14, Bl. demisol, Orș. Chitila, Jud. Ilfov, 77045.

FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FIRE MANAGEMENT SYSTEMS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].