ActivăSRL

FIONELA NAILS SRL

Str. Alexandru Vlahuţă Nr. 22, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400315

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
32865558
Reg. Com.
J12/732/2014
Înființată
3 martie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
136 mii lei
Profit net 2025
16 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.03.2014

Rezumat

Pe scurt

FIONELA NAILS SRL (CUI 32865558) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 135.500 lei (-17% față de 2024) și un profit net de 15.891 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32865558
Nr. Reg. Com.
J12/732/2014
EUID
ROONRC.J12/732/2014
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
3 martie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Vlahuţă Nr. 22, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400315

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • F••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-17,2% față de 2024

135.500 RON

2024: 163.551 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 103.430 RONAnul 2017: 99.027 RONAnul 2018: 284.465 RONAnul 2019: 152.173 RONAnul 2020: 115.847 RONAnul 2021: 203.292 RONAnul 2022: 262.540 RONAnul 2023: 126.180 RONAnul 2024: 163.551 RONAnul 2025: 135.500 RON

Profit net 2025

-62,1% față de 2024

15.891 RON

2024: 41.922 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 42.600 RONAnul 2017: -9.475 RONAnul 2018: 147.685 RONAnul 2019: -10.869 RONAnul 2020: 36.026 RONAnul 2021: 107.023 RONAnul 2022: 167.374 RONAnul 2023: 25.484 RONAnul 2024: 41.922 RONAnul 2025: 15.891 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    167 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    203 mii lei
    Profit net
    107 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    148 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,02Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,02 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
47%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

47% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/732/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FIONELA NAILS SRL

Este FIONELA NAILS SRL activă?

Da. FIONELA NAILS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FIONELA NAILS SRL?

Cifra de afaceri a FIONELA NAILS SRL în 2025 a fost de 135.500 lei, în scădere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut FIONELA NAILS SRL în 2025?

În 2025, FIONELA NAILS SRL a înregistrat un profit net de 15.891 lei.

Ce activitate are FIONELA NAILS SRL?

Activitatea principală a FIONELA NAILS SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul FIONELA NAILS SRL?

FIONELA NAILS SRL are sediul social la adresa Str. Alexandru Vlahuță Nr. 22, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400315.

FIONELA NAILS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. FIONELA NAILS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FIONELA NAILS SRL are datorii la ANAF?

Nu. FIONELA NAILS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FIONELA NAILS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].