Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI (CUI 39235312) este o firmă activă din București (sectorul 1), înființată în 2018. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 23,9 mil. lei (-23% față de 2024) și un profit net de 176.254 lei, cu 71 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | 89.566.257 lei |
| 2019 | 40.355.783 lei |
| 2020 | 14.353.671 lei |
| 2021 | 10.469.752 lei |
| 2022 | 34.597.063 lei |
| 2023 | 61.647.352 lei |
| 2024 | 30.988.994 lei |
| 2025 | 23.934.533 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 23.934.533 | 30.988.994 | 61.647.352 | 34.597.063 | 10.469.752 | 14.353.671 | 40.355.783 | 89.566.257 |
| Profit net | 176.254 | 12.359.040 | 7.541.089 | 7.029.370 | 261.366 | 3.545.657 | 8.895.764 | 15.943.811 |
| Număr mediu de angajați | 71 | 57 | 72 | 81 | 46 | 47 | 39 | 9 |
| Active imobilizate | 747.993 | 835.920 | 6.867.588 | 108.468 | 132.795 | 56.973 | 23.187 | 3.618.037 |
| Active circulante | 14.918.980 | 26.899.148 | 27.577.568 | 20.408.703 | 35.128.732 | 34.229.956 | 39.508.934 | 64.102.076 |
| Stocuri | - | - | - | 18.091 | 7.035 | 7.035 | 7.035 | 4.573 |
| Creanțe | 10.281.779 | 10.485.882 | 13.880.431 | 18.887.469 | 34.894.741 | 31.427.753 | 31.869.628 | 48.848.747 |
| Datorii | 3.583.060 | 5.173.399 | 12.926.564 | 12.574.856 | 5.779.088 | 5.065.856 | 14.692.546 | 48.169.541 |
| Capitaluri proprii | 12.135.082 | 22.561.669 | 15.483.404 | 7.942.315 | 29.482.439 | 29.221.073 | 24.839.575 | 15.943.811 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,16 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Registrul nu are reprezentanți pentru această firmă.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI în 2025 a fost de 23.934.533 lei (23,9 mil. lei), în scădere cu 23% față de 2024.
În 2025, FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI a înregistrat un profit net de 176.254 lei.
Activitatea principală a FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI are sediul social la adresa ION MIHALACHE Nr. 18, Et. 1, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București, 11191.
Da. FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FINCIMEC SPA LUINO SUCURSALA BUCURESTI nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].