ActivăSRL

FILOTHEOS KRAFT S.R.L.

Nr. 1065, Sat Horodnic de Sus Com. Horodnic de Sus, Jud. Suceava, 727305

CAEN 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CUI
39649217
Reg. Com.
J2018001141338
Înființată
20 iulie 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
403 mii lei
Profit net 2025
-129 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.07.2018

Rezumat

Pe scurt

FILOTHEOS KRAFT S.R.L. (CUI 39649217) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Horodnic de Sus, județul Suceava, înființată în 2018. Activitatea principală este Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN 1623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 402.858 lei (-51% față de 2024) și o pierdere netă de 128.523 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39649217
Nr. Reg. Com.
J2018001141338
EUID
ROONRC.J2018001141338
Cod CAEN principal
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Data înființării
20 iulie 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 1065, Sat Horodnic de Sus Com. Horodnic de Sus, Jud. Suceava, 727305

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIOB••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-51,2% față de 2024

402.858 RON

2024: 826.335 RON

0250k500k750k1 mil20182019202020212022202320242025Anul 2018: 0 RONAnul 2019: 4.500 RONAnul 2020: 95.740 RONAnul 2021: 149.901 RONAnul 2022: 164.699 RONAnul 2023: 244.114 RONAnul 2024: 826.335 RONAnul 2025: 402.858 RON

Profit net 2025

-166,5% față de 2024

-128.523 RON

2024: 193.229 RON

-200k-100k0100k200k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -245 RONAnul 2019: 218 RONAnul 2020: 38.164 RONAnul 2021: 71.116 RONAnul 2022: 28.654 RONAnul 2023: 15.417 RONAnul 2024: 193.229 RONAnul 2025: -128.523 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    403 mii lei
    Profit net
    -129 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    826 mii lei
    Profit net
    193 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    150 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    218 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -245 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-32%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 31,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,62Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 62% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
102%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

102% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1141/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FILOTHEOS KRAFT S.R.L.

Este FILOTHEOS KRAFT S.R.L. activă?

Da. FILOTHEOS KRAFT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FILOTHEOS KRAFT S.R.L.?

Cifra de afaceri a FILOTHEOS KRAFT S.R.L. în 2025 a fost de 402.858 lei, în scădere cu 51% față de 2024.

Ce profit a avut FILOTHEOS KRAFT S.R.L. în 2025?

În 2025, FILOTHEOS KRAFT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 128.523 lei.

Ce activitate are FILOTHEOS KRAFT S.R.L.?

Activitatea principală a FILOTHEOS KRAFT S.R.L. este Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN 1623).

Unde are sediul FILOTHEOS KRAFT S.R.L.?

FILOTHEOS KRAFT S.R.L. are sediul social la adresa Nr. 1065, Sat Horodnic de Sus Com. Horodnic de Sus, Jud. Suceava, 727305.

FILOTHEOS KRAFT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FILOTHEOS KRAFT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

FILOTHEOS KRAFT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FILOTHEOS KRAFT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FILOTHEOS KRAFT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].