ActivăSRL

FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L.

Str. OLTULUI (CAMERA NR.2) Nr. 2A, Orş. Techirghiol, Jud. Constanţa, 906100

CAEN 4641: Comerț cu ridicata al produselor textile

CUI
17402932
Reg. Com.
J13/929/2005
Înființată
24 martie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Profit net 2010
-2 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.03.2005

Rezumat

Pe scurt

FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. (CUI 17402932) este o societate cu răspundere limitată activă din Techirghiol, județul Constanța, înființată în 2005. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN 4641).

În 2010 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.650 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17402932
Nr. Reg. Com.
J13/929/2005
EUID
ROONRC.J13/929/2005
Cod CAEN principal
4641 - Comerț cu ridicata al produselor textile
Data înființării
24 martie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. OLTULUI (CAMERA NR.2) Nr. 2A, Orş. Techirghiol, Jud. Constanţa, 906100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • TUFE••• SA•••
  • TUFE••• SER•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2010

-

012010Anul 2010: 0 RON

Profit net 2010

-1.650 RON

-2k-1k02010Anul 2010: -1.650 RON

Evoluție pe ani

  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2010

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,18

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
85%

85% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2012

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/929/2005, sub denumirea FIERY INTER MIXT TEXTIL SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L.

Este FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. activă?

Da. FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. în 2010?

În 2010, FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.650 lei.

Ce activitate are FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L.?

Activitatea principală a FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. este Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN 4641).

Unde are sediul FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L.?

FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. are sediul social la adresa Str. OLTULUI (CAMERA NR.2) Nr. 2A, Orș. Techirghiol, Jud. Constanța, 906100.

FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FIERY INTER MIXT TEXTIL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].