LichidareSRL

FIBALGOS CONSTRUCT SRL

GREBĂNU Nr. 518, Sat Grebănu Com. Grebănu, Jud. Buzău, 127270

CAEN 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CUI
34261418
Reg. Com.
J10/242/2015
Înființată
20 martie 2015
Vechime
11 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
990 mii lei
Profit net 2025
-622 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • dizolvare
  • faliment
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.03.2015

Rezumat

Pe scurt

FIBALGOS CONSTRUCT SRL (CUI 34261418) este o societate cu răspundere limitată din comuna Grebănu, județul Buzău, înființată în 2015. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399). Firma este în lichidare.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 989.942 lei (+55% față de 2024) și o pierdere netă de 622.246 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34261418
Nr. Reg. Com.
J10/242/2015
EUID
ROONRC.J10/242/2015
Cod CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
20 martie 2015
Vechime
11 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
GREBĂNU Nr. 518, Sat Grebănu Com. Grebănu, Jud. Buzău, 127270

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • ••• ŞTE••• MARIL••• •••
  • DOBRI••• GEOR•••
  • ȘTE••• MARIL••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+54,8% față de 2024

989.942 RON

2024: 639.568 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 524.696 RONAnul 2017: 107.256 RONAnul 2018: 333.951 RONAnul 2019: 1.021.029 RONAnul 2020: 1.121.557 RONAnul 2021: 1.291.923 RONAnul 2022: 965.260 RONAnul 2023: 963.664 RONAnul 2024: 639.568 RONAnul 2025: 989.942 RON

Profit net 2025

-193,4% față de 2024

-622.246 RON

2024: -212.092 RON

-800k-600k-400k-200k0200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.715 RONAnul 2017: -123.988 RONAnul 2018: 5.692 RONAnul 2019: 6.512 RONAnul 2020: 21.429 RONAnul 2021: 34.253 RONAnul 2022: -481.954 RONAnul 2023: -546.410 RONAnul 2024: -212.092 RONAnul 2025: -622.246 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    990 mii lei
    Profit net
    -622 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    640 mii lei
    Profit net
    -212 mii lei
    Angajați
    12
  • 2023

    Cifra de afaceri
    964 mii lei
    Profit net
    -546 mii lei
    Angajați
    16
  • 2022

    Cifra de afaceri
    965 mii lei
    Profit net
    -482 mii lei
    Angajați
    29
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    18
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    25
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    32
  • 2018

    Cifra de afaceri
    334 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    -124 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    525 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-63%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 62,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,35Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 35% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
280%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

280% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  3. Stări noi la ONRC

    Faliment; Dizolvare.

  4. Stare încheiată la ONRC: Reorganizare judiciară

  5. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  6. Stare nouă la ONRC: Reorganizare judiciară

Vezi toată cronologia (7 evenimente în plus, 2015 - 2024)
  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  2. 2023

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  7. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/242/2015.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FIBALGOS CONSTRUCT SRL

Este FIBALGOS CONSTRUCT SRL activă?

Nu. FIBALGOS CONSTRUCT SRL este în lichidare.

Care este cifra de afaceri a FIBALGOS CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a FIBALGOS CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 989.942 lei, în creștere cu 55% față de 2024.

Ce profit a avut FIBALGOS CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, FIBALGOS CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 622.246 lei.

Ce activitate are FIBALGOS CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a FIBALGOS CONSTRUCT SRL este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul FIBALGOS CONSTRUCT SRL?

FIBALGOS CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa GREBĂNU Nr. 518, Sat Grebănu Com. Grebănu, Jud. Buzău, 127270.

FIBALGOS CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. FIBALGOS CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

FIBALGOS CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Da. FIBALGOS CONSTRUCT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FIBALGOS CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].