FIACI IMPORT EXPORT SRL
Str. FABRICII DE ZAHAR Nr. 4, Bl. Y4, Sc. 4, Et. 2, Ap. 49, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400
CAEN 6022: Transporturi cu taxiuri
- CUI
- 11521802
- Reg. Com.
- J12/75/1996
- Înființată
- 15 ianuarie 1996
- Vechime
- 30 de ani, 9 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 18.11.2003
Rezumat
Pe scurt
FIACI IMPORT EXPORT SRL (CUI 11521802) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1996 și radiată în 2003. Activitatea principală era Transporturi cu taxiuri (CAEN 6022).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 11521802
- Nr. Reg. Com.
- J12/75/1996
- EUID
- ROONRC.J12/75/1996
- Cod CAEN principal
- 6022 - Transporturi cu taxiuri
- Data înființării
- 15 ianuarie 1996
- Vechime
- 30 de ani, 9 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. FABRICII DE ZAHAR Nr. 4, Bl. Y4, Sc. 4, Et. 2, Ap. 49, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- PACUR••• NICO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2003
Radierea din Registrul Comerțului
- 1996
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/75/1996.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre FIACI IMPORT EXPORT SRL
Este FIACI IMPORT EXPORT SRL activă?
Nu. FIACI IMPORT EXPORT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2003.
Ce activitate avea FIACI IMPORT EXPORT SRL?
Activitatea principală a FIACI IMPORT EXPORT SRL era Transporturi cu taxiuri (CAEN 6022).
Unde avea sediul FIACI IMPORT EXPORT SRL?
FIACI IMPORT EXPORT SRL avea sediul social la adresa Str. FABRICII DE ZAHAR Nr. 4, Bl. Y4, Sc. 4, Et. 2, Ap. 49, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 3400.
FIACI IMPORT EXPORT SRL are datorii la ANAF?
Nu. FIACI IMPORT EXPORT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre FIACI IMPORT EXPORT SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].