Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FEST COMB SRL (CUI 16666120) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Vârteju, Oraș Măgurele, județul Ilfov, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN 4631).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,64 mil. lei (-8,6% față de 2024) și un profit net de 92.776 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 72.948 lei |
| 2017 | 74.452 lei |
| 2018 | 445.383 lei |
| 2019 | 889.869 lei |
| 2020 | 1.865.373 lei |
| 2021 | 2.390.564 lei |
| 2022 | 2.327.904 lei |
| 2023 | 3.169.072 lei |
| 2024 | 3.987.684 lei |
| 2025 | 3.642.892 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.642.892 | 3.987.684 | 3.169.072 | 2.327.904 | 2.390.564 | 1.865.373 | 889.869 | 445.383 | 74.452 | 72.948 |
| Profit net | 92.776 | 135.583 | 47.516 | 378.961 | 92.457 | 91.646 | 49.673 | 30.410 | 2.642 | 4.365 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | - | - |
| Active imobilizate | 588.488 | 594.596 | 26.319 | 71.438 | 116.557 | 161.675 | - | - | - | - |
| Active circulante | 872.716 | 827.033 | 500.645 | 642.148 | 256.947 | 234.623 | 145.473 | 54.801 | 29.440 | 22.195 |
| Stocuri | 154.541 | 116.574 | 358.510 | 178.119 | 83.451 | 114.477 | 129.596 | 16.161 | - | - |
| Creanțe | 689.021 | 665.383 | 90.423 | 351.800 | 13.848 | 12.749 | 9.115 | 15.039 | 10.121 | - |
| Datorii | 1.212.716 | 1.278.379 | 445.720 | 337.412 | 287.892 | 236.012 | 64.594 | 23.595 | 5.451 | 848 |
| Capitaluri proprii | 248.488 | 157.934 | 82.136 | 379.561 | 93.087 | 172.525 | 80.879 | 31.206 | 23.989 | 21.347 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
83% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FEST COMB SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FEST COMB SRL în 2025 a fost de 3.642.892 lei (3,64 mil. lei), în scădere cu 8,6% față de 2024.
În 2025, FEST COMB SRL a înregistrat un profit net de 92.776 lei.
Activitatea principală a FEST COMB SRL este Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN 4631).
FEST COMB SRL are sediul social la adresa Intrarea Fulger Nr. 46D, Loc. Vârteju, Oraș Măgurele, Jud. Ilfov.
Da. FEST COMB SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FEST COMB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].