Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FERMA TUȘA SRL (CUI 34581900) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dudu, Comuna Chiajna, județul Ilfov, înființată în 2015. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 116.580 lei (+1,3% față de 2024) și un profit net de 35.071 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 161.296 lei |
| 2017 | 152.098 lei |
| 2018 | 180.672 lei |
| 2019 | 158.545 lei |
| 2020 | 153.856 lei |
| 2021 | 323.931 lei |
| 2022 | 258.901 lei |
| 2023 | 172.125 lei |
| 2024 | 115.115 lei |
| 2025 | 116.580 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 116.580 | 115.115 | 172.125 | 258.901 | 323.931 | 153.856 | 158.545 | 180.672 | 152.098 | 161.296 |
| Profit net | 35.071 | 51.983 | 103.960 | 67.647 | 154.752 | 48.410 | 35.873 | 100.276 | 16.140 | 95.546 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | - | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 318.816 | 318.816 | 318.816 | 255.498 | 207.449 | 264.041 | 352.161 | 374.622 | 389.127 | - |
| Active circulante | 477.119 | 422.590 | 465.907 | 318.983 | 336.881 | 136.833 | 140.664 | 296.331 | 228.837 | 207.662 |
| Stocuri | 61.717 | 55.270 | 104.843 | 62.174 | 54.355 | 58.258 | 88.755 | 78.339 | 12.055 | 39.749 |
| Creanțe | 404.335 | 364.431 | 145.739 | 203.063 | 228.964 | 74.110 | 48.233 | 155.000 | 155.082 | - |
| Datorii | 215.569 | 196.111 | 291.411 | 185.129 | 222.625 | 233.921 | 374.282 | 436.339 | 483.626 | 89.465 |
| Capitaluri proprii | 580.366 | 545.295 | 493.312 | 389.352 | 321.705 | 166.953 | 118.543 | 234.614 | 134.338 | 118.197 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,21 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FERMA TUȘA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FERMA TUȘA SRL în 2025 a fost de 116.580 lei, în creștere cu 1,3% față de 2024.
În 2025, FERMA TUȘA SRL a înregistrat un profit net de 35.071 lei.
Activitatea principală a FERMA TUȘA SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
FERMA TUȘA SRL are sediul social la adresa BISERICII Nr. 17A, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Jud. Ilfov, 77041.
Da. FERMA TUȘA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FERMA TUȘA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].