Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FENSTER ZONE SRL (CUI 34166270) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2015. Activitatea principală este Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).
În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 631.621 lei (+145% față de 2021) și un profit net de 3.804 lei, cu 5 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 219.035 lei |
| 2017 | 365.775 lei |
| 2019 | 282.593 lei |
| 2020 | 316.011 lei |
| 2021 | 258.081 lei |
| 2022 | 631.621 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 631.621 | 258.081 | 316.011 | 282.593 | 365.775 | 219.035 |
| Profit net | 3.804 | -9.547 | 10.282 | 3.469 | 81.558 | 647 |
| Număr mediu de angajați | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | - |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 500 | - | 0 |
| Active circulante | 284.767 | 238.654 | 207.441 | 211.099 | 92.378 | 60.092 |
| Stocuri | 24.652 | 88.762 | 69.655 | 98.607 | 22.373 | 59.607 |
| Creanțe | 59.263 | 33.047 | 20.317 | 112.090 | 4.482 | - |
| Datorii | 271.077 | 228.766 | 188.005 | 202.445 | 8.270 | 57.543 |
| Capitaluri proprii | 13.690 | 9.888 | 19.436 | 9.154 | 84.108 | 2.549 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,05 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FENSTER ZONE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FENSTER ZONE SRL în 2022 a fost de 631.621 lei, în creștere cu 145% față de 2021.
În 2022, FENSTER ZONE SRL a înregistrat un profit net de 3.804 lei.
Activitatea principală a FENSTER ZONE SRL este Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).
FENSTER ZONE SRL are sediul social la adresa SG. MAJ. IONEL GIURCHI Nr. 26, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș, 540260.
Da. FENSTER ZONE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FENSTER ZONE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].