FELIX SECURITY SRL
TRANSILVANIEI Nr. 5, Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Jud. Sibiu, 555300
CAEN 8020: Activități de servicii privind sistemele de securizare
- CUI
- 35166406
- Reg. Com.
- J32/1032/2015
- Înființată
- 26 octombrie 2015
- Vechime
- 10 ani, 11 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 861 mii lei
- Profit net 2025
- 269 mii lei
- Angajați 2025
- 1
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Înscrisă în RO e-Factura
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.10.2015
Rezumat
Pe scurt
FELIX SECURITY SRL (CUI 35166406) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, județul Sibiu, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 860.803 lei (+68% față de 2024) și un profit net de 268.964 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 35166406
- Nr. Reg. Com.
- J32/1032/2015
- EUID
- ROONRC.J32/1032/2015
- Cod CAEN principal
- 8020 - Activități de servicii privind sistemele de securizare
- Data înființării
- 26 octombrie 2015
- Vechime
- 10 ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- TRANSILVANIEI Nr. 5, Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Jud. Sibiu, 555300
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- R••• ••• IL•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
+68,1% față de 2024860.803 RON
2024: 512.050 RON
Profit net 2025
+91,6% față de 2024268.964 RON
2024: 140.369 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 861 mii lei
- Profit net
- 269 mii lei
- Angajați
- 1
2024
- Cifra de afaceri
- 512 mii lei
- Profit net
- 140 mii lei
- Angajați
- 2
2023
- Cifra de afaceri
- 963 mii lei
- Profit net
- 657 mii lei
- Angajați
- 2
2022
- Cifra de afaceri
- 731 mii lei
- Profit net
- 349 mii lei
- Angajați
- 3
2021
- Cifra de afaceri
- 224 mii lei
- Profit net
- 118 mii lei
- Angajați
- 3
2020
- Cifra de afaceri
- 212 mii lei
- Profit net
- 125 mii lei
- Angajați
- 3
2019
- Cifra de afaceri
- 179 mii lei
- Profit net
- 89 mii lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- 193 mii lei
- Profit net
- 145 mii lei
- Angajați
- 4
2017
- Cifra de afaceri
- 167 mii lei
- Profit net
- 136 mii lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- 119 mii lei
- Profit net
- 91 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 31,2 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2023
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2022
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înscrierea în Registrul RO e-Factura
- 2015
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/1032/2015.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre FELIX SECURITY SRL
Este FELIX SECURITY SRL activă?
Da. FELIX SECURITY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a FELIX SECURITY SRL?
Cifra de afaceri a FELIX SECURITY SRL în 2025 a fost de 860.803 lei, în creștere cu 68% față de 2024.
Ce profit a avut FELIX SECURITY SRL în 2025?
În 2025, FELIX SECURITY SRL a înregistrat un profit net de 268.964 lei.
Ce activitate are FELIX SECURITY SRL?
Activitatea principală a FELIX SECURITY SRL este Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN 8020).
Unde are sediul FELIX SECURITY SRL?
FELIX SECURITY SRL are sediul social la adresa TRANSILVANIEI Nr. 5, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Jud. Sibiu, 555300.
FELIX SECURITY SRL este plătitoare de TVA?
Da. FELIX SECURITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
FELIX SECURITY SRL are datorii la ANAF?
Nu. FELIX SECURITY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre FELIX SECURITY SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].