ActivăSRL

FELI COMAN SRL

VIDRA, Sat Vidra Com. Vidra, Jud. Vrancea, 627415

CAEN 4730: Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule

CUI
1434377
Reg. Com.
J39/264/1992
Înființată
3 martie 1992
Vechime
34 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
4,4 mil. lei
Profit net 2025
102 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.11.1992

Rezumat

Pe scurt

FELI COMAN SRL (CUI 1434377) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vidra, județul Vrancea, înființată în 1992. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN 4730).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4,44 mil. lei (+0,2% față de 2024) și un profit net de 101.548 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1434377
Nr. Reg. Com.
J39/264/1992
EUID
ROONRC.J39/264/1992
Cod CAEN principal
4730 - Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
Data înființării
3 martie 1992
Vechime
34 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
VIDRA, Sat Vidra Com. Vidra, Jud. Vrancea, 627415

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• MĂRGĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,2% față de 2024

4.438.897 RON

2024: 4.427.846 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.058.670 RONAnul 2017: 3.240.032 RONAnul 2018: 3.472.442 RONAnul 2019: 3.604.706 RONAnul 2020: 3.335.457 RONAnul 2021: 4.299.946 RONAnul 2022: 5.548.734 RONAnul 2023: 4.172.878 RONAnul 2024: 4.427.846 RONAnul 2025: 4.438.897 RON

Profit net 2025

-32,3% față de 2024

101.548 RON

2024: 150.043 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 95.816 RONAnul 2017: 145.128 RONAnul 2018: 54.482 RONAnul 2019: 59.621 RONAnul 2020: 209.834 RONAnul 2021: 170.218 RONAnul 2022: 55.192 RONAnul 2023: 64.456 RONAnul 2024: 150.043 RONAnul 2025: 101.548 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    150 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4,2 mil. lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    5,5 mil. lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    210 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    8
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    145 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,35Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,35 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/264/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FELI COMAN SRL

Este FELI COMAN SRL activă?

Da. FELI COMAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FELI COMAN SRL?

Cifra de afaceri a FELI COMAN SRL în 2025 a fost de 4.438.897 lei (4,44 mil. lei), în creștere cu 0,2% față de 2024.

Ce profit a avut FELI COMAN SRL în 2025?

În 2025, FELI COMAN SRL a înregistrat un profit net de 101.548 lei.

Ce activitate are FELI COMAN SRL?

Activitatea principală a FELI COMAN SRL este Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN 4730).

Unde are sediul FELI COMAN SRL?

FELI COMAN SRL are sediul social la adresa VIDRA, Sat Vidra Com. Vidra, Jud. Vrancea, 627415.

FELI COMAN SRL este plătitoare de TVA?

Da. FELI COMAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

FELI COMAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. FELI COMAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FELI COMAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].