Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FARMPET SRL (CUI 28011670) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2011. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN 4727).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 959.060 lei (-6,3% față de 2024) și un profit net de 385 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 975.873 lei |
| 2017 | 1.154.379 lei |
| 2018 | 1.416.050 lei |
| 2019 | 1.191.788 lei |
| 2020 | 894.925 lei |
| 2021 | 1.272.925 lei |
| 2022 | 1.363.958 lei |
| 2023 | 1.419.779 lei |
| 2024 | 1.023.217 lei |
| 2025 | 959.060 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 959.060 | 1.023.217 | 1.419.779 | 1.363.958 | 1.272.925 | 894.925 | 1.191.788 | 1.416.050 | 1.154.379 | 975.873 |
| Profit net | 385 | 2.971 | 159.973 | 42.072 | 21.105 | 12.627 | 26.605 | 65.939 | 16.607 | 148.319 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 2 | 6 | 11 | 10 | 9 |
| Active imobilizate | 1.522.836 | 440.699 | 479.261 | 685.075 | 589.375 | 353.029 | 265.514 | 138.967 | 151.619 | 173.971 |
| Active circulante | 276.378 | 295.131 | 364.989 | 385.078 | 369.374 | 300.249 | 262.621 | 296.984 | 263.156 | 320.838 |
| Stocuri | 175.025 | 128.595 | 207.121 | 216.182 | 238.975 | 113.453 | 82.097 | 175.571 | 248.668 | 287.526 |
| Creanțe | 68.740 | 87.616 | 100.342 | 70.726 | 34.548 | 24.636 | 10.628 | 7.116 | 4.485 | 4.195 |
| Datorii | 1.273.050 | 210.051 | 321.442 | 707.318 | 637.986 | 353.659 | 241.143 | 175.564 | 257.780 | 355.156 |
| Capitaluri proprii | 526.164 | 525.779 | 522.808 | 362.835 | 320.763 | 299.619 | 286.992 | 260.387 | 156.995 | 139.653 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 22% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FARMPET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FARMPET SRL în 2025 a fost de 959.060 lei, în scădere cu 6,3% față de 2024.
În 2025, FARMPET SRL a înregistrat un profit net de 385 lei.
Activitatea principală a FARMPET SRL este Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN 4727).
FARMPET SRL are sediul social la adresa Arany János Nr. 7, Ap. 13, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș, 545500.
Da. FARMPET SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FARMPET SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].