Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FARMONI-IMPEX SRL (CUI 4358649) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Tutova, Comuna Tutova, județul Vaslui, înființată în 1993 și radiată în 2023. Activitatea principală era Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 266.305 lei (-31% față de 2021) și un profit net de 61.644 lei, cu 2 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 318.265 lei |
| 2014 | 304.428 lei |
| 2015 | 276.371 lei |
| 2016 | 349.435 lei |
| 2017 | 307.423 lei |
| 2018 | 319.450 lei |
| 2019 | 264.554 lei |
| 2020 | 376.188 lei |
| 2021 | 387.715 lei |
| 2022 | 266.305 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 266.305 | 387.715 | 376.188 | 264.554 | 319.450 | 307.423 | 349.435 | 276.371 | 304.428 | 318.265 |
| Profit net | 61.644 | 25.607 | 15.496 | -397 | 21.702 | 26.046 | 22.967 | 2 | 25.874 | 19.620 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 0 | 1.826 | 1.826 | 1.826 | 1.826 | 1.826 | 1.826 | 1.826 | 1.826 | 1.826 |
| Active circulante | 64.666 | 111.180 | 129.188 | 100.083 | 112.260 | 121.051 | 82.245 | 129.087 | 163.229 | 178.835 |
| Stocuri | 0 | 52.768 | 62.169 | 73.637 | 66.632 | 77.879 | 64.416 | 92.082 | 96.816 | 83.194 |
| Creanțe | - | 56.053 | 57.020 | 26.099 | 45.241 | 42.661 | 16.533 | 34.516 | 49.237 | 66.057 |
| Datorii | 64.466 | 87.404 | 115.523 | 105.509 | 95.587 | 100.034 | 64.307 | 102.702 | 142.384 | 164.244 |
| Capitaluri proprii | 200 | 25.602 | 15.491 | -3.600 | 18.499 | 22.843 | 19.764 | 28.211 | 22.671 | 16.417 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,00 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. FARMONI-IMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a FARMONI-IMPEX SRL în 2022 a fost de 266.305 lei, în scădere cu 31% față de 2021.
În 2022, FARMONI-IMPEX SRL a înregistrat un profit net de 61.644 lei.
Conform bilanțului pe 2022, FARMONI-IMPEX SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2021).
Activitatea principală a FARMONI-IMPEX SRL era Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
FARMONI-IMPEX SRL avea sediul social la adresa Principală Nr. 342, Sat Tutova, Comuna Tutova, Jud. Vaslui, 737550.
Nu. FARMONI-IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].