RadiatăSRL

FARMNIST SRL

Nr. 336, Sat Cut Com. Cut, Jud. Alba, 517206

CAEN 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

CUI
22696362
Reg. Com.
J01/1404/2007
Înființată
6 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2012
460 mii lei
Profit net 2012
20 mii lei
Angajați 2012
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 26.03.2015

Rezumat

Pe scurt

FARMNIST SRL (CUI 22696362) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Cut, județul Alba, înființată în 2007 și radiată în 2015. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).

Ultimul bilanț, din 2012, arată o cifră de afaceri de 460.439 lei (+5,5% față de 2011) și un profit net de 20.021 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22696362
Nr. Reg. Com.
J01/1404/2007
EUID
ROONRC.J01/1404/2007
Cod CAEN principal
4646 - Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
Data înființării
6 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 336, Sat Cut Com. Cut, Jud. Alba, 517206

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CABI••• INDIVID••• •• INSOLVE••• DO••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2012, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2012

+5,5% față de 2011

460.439 RON

2011: 436.288 RON

0200k400k600k800k20082009201020112012Anul 2008: 30.615 RONAnul 2009: 166.213 RONAnul 2010: 634.177 RONAnul 2011: 436.288 RONAnul 2012: 460.439 RON

Profit net 2012

+183,4% față de 2011

20.021 RON

2011: -24.016 RON

-40k-20k020k40k20082009201020112012Anul 2008: -5.670 RONAnul 2009: 3.274 RONAnul 2010: 7.378 RONAnul 2011: -24.016 RONAnul 2012: 20.021 RON

Evoluție pe ani

  • 2012

    Cifra de afaceri
    460 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2011

    Cifra de afaceri
    436 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    2
  • 2010

    Cifra de afaceri
    634 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2008

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2012

Marjă netăAtenție
4,3%Față de anul anterior: în creștere
20082009201020112012

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,01Față de anul anterior: în creștere
20082009201020112012

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,01 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
99%Față de anul anterior: în scădere
20082009201020112012

99% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2014

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Faliment

  5. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  6. Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență.

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2007 - 2014)
  1. 2014

    Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  2. 2012

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/1404/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FARMNIST SRL

Este FARMNIST SRL activă?

Nu. FARMNIST SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a FARMNIST SRL?

Cifra de afaceri a FARMNIST SRL în 2012 a fost de 460.439 lei, în creștere cu 5,5% față de 2011.

Ce profit a avut FARMNIST SRL în 2012?

În 2012, FARMNIST SRL a înregistrat un profit net de 20.021 lei.

Câți angajați avea FARMNIST SRL?

Conform bilanțului pe 2012, FARMNIST SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2011).

Ce activitate avea FARMNIST SRL?

Activitatea principală a FARMNIST SRL era Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).

Unde avea sediul FARMNIST SRL?

FARMNIST SRL avea sediul social la adresa Nr. 336, Sat Cut Com. Cut, Jud. Alba, 517206.

FARMNIST SRL are datorii la ANAF?

Nu. FARMNIST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FARMNIST SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].