Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FARMIN DENTMAR SRL (CUI 154468) a fost o societate cu răspundere limitată din Câmpulung, județul Argeș, înființată în 1991 și radiată în 2020. Activitatea principală era Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
Ultimul bilanț, din 2020, arată o cifră de afaceri de 62.485 lei (-52% față de 2019) și un profit net de 49.125 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 56.296 lei |
| 2012 | 66.288 lei |
| 2013 | 74.268 lei |
| 2014 | 67.622 lei |
| 2015 | 45.367 lei |
| 2016 | 96.752 lei |
| 2017 | 115.125 lei |
| 2018 | 123.165 lei |
| 2019 | 130.197 lei |
| 2020 | 62.485 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 62.485 | 130.197 | 123.165 | 115.125 | 96.752 | 45.367 | 67.622 | 74.268 | 66.288 | 56.296 |
| Profit net | 49.125 | 102.860 | 80.517 | 67.403 | 49.356 | 1 | 26.514 | 27.735 | 16.355 | 44.680 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 10.321 | 10.645 | 12.841 | 18.325 | 23.809 | 68.109 | 73.127 | 73.202 | 77.867 | 82.144 |
| Active circulante | 52.316 | 106.812 | 94.082 | 92.727 | 91.644 | 46.934 | 45.658 | 45.926 | 44.638 | 48.431 |
| Stocuri | 937 | 1.238 | - | - | 167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 764 |
| Creanțe | 27.370 | - | - | - | 90 | 76 | 0 | 137 | 1.516 | 286 |
| Datorii | 63 | 1.148 | 1.765 | 3.115 | 3.504 | 3.751 | 3.653 | 1.734 | 2.272 | 26.697 |
| Capitaluri proprii | 62.574 | 116.309 | 105.158 | 107.937 | 111.949 | 111.292 | 115.132 | 117.394 | 120.233 | 103.878 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 830,41 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. FARMIN DENTMAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.
Cifra de afaceri a FARMIN DENTMAR SRL în 2020 a fost de 62.485 lei, în scădere cu 52% față de 2019.
În 2020, FARMIN DENTMAR SRL a înregistrat un profit net de 49.125 lei.
Activitatea principală a FARMIN DENTMAR SRL era Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
FARMIN DENTMAR SRL avea sediul social la adresa Str. C. ARICESCU Nr. 7, Municipiul Câmpulung, Jud. Argeș.
Nu. FARMIN DENTMAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].