ActivăSRL

FARMAFLOW SRL

Str. Pavel Dan Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

CUI
21060005
Reg. Com.
J2007000681121
Înființată
12 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
491 mii lei
Profit net 2025
332 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.02.2007

Rezumat

Pe scurt

FARMAFLOW SRL (CUI 21060005) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 491.204 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 332.112 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21060005
Nr. Reg. Com.
J2007000681121
EUID
ROONRC.J2007000681121
Cod CAEN principal
4646 - Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
Data înființării
12 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pavel Dan Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FLOR••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,0% față de 2024

491.204 RON

2024: 546.044 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 232.885 RONAnul 2017: 228.718 RONAnul 2018: 240.730 RONAnul 2019: 412.720 RONAnul 2020: 503.732 RONAnul 2021: 421.674 RONAnul 2022: 484.409 RONAnul 2023: 401.822 RONAnul 2024: 546.044 RONAnul 2025: 491.204 RON

Profit net 2025

-19,1% față de 2024

332.112 RON

2024: 410.469 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 172.313 RONAnul 2017: 178.217 RONAnul 2018: 169.958 RONAnul 2019: 348.635 RONAnul 2020: 439.779 RONAnul 2021: 283.224 RONAnul 2022: 274.111 RONAnul 2023: 229.370 RONAnul 2024: 410.469 RONAnul 2025: 332.112 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    491 mii lei
    Profit net
    332 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    546 mii lei
    Profit net
    410 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    402 mii lei
    Profit net
    229 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    484 mii lei
    Profit net
    274 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    283 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    504 mii lei
    Profit net
    440 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    349 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    241 mii lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    178 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    172 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
68%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,59Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,59 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/681/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FARMAFLOW SRL

Este FARMAFLOW SRL activă?

Da. FARMAFLOW SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FARMAFLOW SRL?

Cifra de afaceri a FARMAFLOW SRL în 2025 a fost de 491.204 lei, în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut FARMAFLOW SRL în 2025?

În 2025, FARMAFLOW SRL a înregistrat un profit net de 332.112 lei.

Ce activitate are FARMAFLOW SRL?

Activitatea principală a FARMAFLOW SRL este Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale (CAEN 4646).

Unde are sediul FARMAFLOW SRL?

FARMAFLOW SRL are sediul social la adresa Str. Pavel Dan Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

FARMAFLOW SRL este plătitoare de TVA?

Da. FARMAFLOW SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

FARMAFLOW SRL are datorii la ANAF?

Nu. FARMAFLOW SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FARMAFLOW SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].