Marjă netă
SlabFirma a pierdut 40,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FANDOR TOP SRL (CUI 35045404) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Chirileu, Comuna Sînpaul, județul Mureș, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 427.159 lei (+25% față de 2024) și o pierdere netă de 172.161 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 20.745 lei |
| 2017 | 42.875 lei |
| 2018 | 14.250 lei |
| 2019 | - |
| 2020 | 69.887 lei |
| 2021 | 176.788 lei |
| 2022 | 185.170 lei |
| 2023 | 241.418 lei |
| 2024 | 341.881 lei |
| 2025 | 427.159 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 427.159 | 341.881 | 241.418 | 185.170 | 176.788 | 69.887 | - | 14.250 | 42.875 | 20.745 |
| Profit net | -172.161 | 33.529 | 38.848 | 17.787 | -15.558 | 9.730 | -6.844 | -8.513 | -8.101 | -16.950 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | - | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | 28.827 | 22.772 | 7.083 | 7.083 | 9.083 | 10.483 | 10.483 | 14.117 | 11.485 | - |
| Active circulante | 91.297 | 215.596 | 116.889 | 76.119 | 43.154 | 27.218 | 3.066 | 2.867 | 5.403 | 4.268 |
| Stocuri | - | 49.082 | 44.196 | 41.045 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Creanțe | 32.318 | 116.360 | 31.226 | 28.195 | 23.749 | 6.796 | 2.718 | 2.402 | 4.665 | 678 |
| Datorii | 289.841 | 195.925 | 115.058 | 113.136 | 99.958 | 69.865 | 55.443 | 52.034 | 43.425 | 22.703 |
| Capitaluri proprii | -169.717 | 42.443 | 8.914 | -29.934 | -47.721 | -32.164 | -41.894 | -35.050 | -26.537 | -18.435 |
Firma a pierdut 40,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 31% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
241% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FANDOR TOP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FANDOR TOP SRL în 2025 a fost de 427.159 lei, în creștere cu 25% față de 2024.
În 2025, FANDOR TOP SRL a înregistrat o pierdere netă de 172.161 lei.
Activitatea principală a FANDOR TOP SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
FANDOR TOP SRL are sediul social la adresa CHIRILEU Nr. 124, Sat Chirileu, Comuna Sînpaul, Jud. Mureș, 547551.
Da. FANDOR TOP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FANDOR TOP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].