ActivăSRL

FAND ART S.R.L.

Str. Dr. Ioan Raţiu Nr. 52-54, Ap. 3, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401151

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
24885295
Reg. Com.
J12/4985/2008
Înființată
18 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
297 mii lei
Profit net 2025
21 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.12.2008

Rezumat

Pe scurt

FAND ART S.R.L. (CUI 24885295) este o societate cu răspundere limitată activă din Turda, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 297.372 lei (+16% față de 2024) și un profit net de 20.699 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24885295
Nr. Reg. Com.
J12/4985/2008
EUID
ROONRC.J12/4985/2008
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
18 decembrie 2008
Vechime
17 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dr. Ioan Raţiu Nr. 52-54, Ap. 3, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401151

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FLO••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+16,0% față de 2024

297.372 RON

2024: 256.355 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 67.951 RONAnul 2017: 152.936 RONAnul 2018: 86.687 RONAnul 2019: 107.844 RONAnul 2020: 114.027 RONAnul 2021: 158.071 RONAnul 2022: 206.124 RONAnul 2023: 289.282 RONAnul 2024: 256.355 RONAnul 2025: 297.372 RON

Profit net 2025

+186,8% față de 2024

20.699 RON

2024: -23.835 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.711 RONAnul 2017: 86.873 RONAnul 2018: 9.333 RONAnul 2019: -21.585 RONAnul 2020: 6.082 RONAnul 2021: 44.832 RONAnul 2022: 57.548 RONAnul 2023: 34.292 RONAnul 2024: -23.835 RONAnul 2025: 20.699 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    256 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    289 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    206 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,92Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 92% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
85%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

85% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4985/2008, sub denumirea FAND ART SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FAND ART S.R.L.

Este FAND ART S.R.L. activă?

Da. FAND ART S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FAND ART S.R.L.?

Cifra de afaceri a FAND ART S.R.L. în 2025 a fost de 297.372 lei, în creștere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut FAND ART S.R.L. în 2025?

În 2025, FAND ART S.R.L. a înregistrat un profit net de 20.699 lei.

Ce activitate are FAND ART S.R.L.?

Activitatea principală a FAND ART S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul FAND ART S.R.L.?

FAND ART S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dr. Ioan Rațiu Nr. 52-54, Ap. 3, Mun. Turda, Jud. Cluj, 401151.

FAND ART S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. FAND ART S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

FAND ART S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. FAND ART S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FAND ART S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].