ActivăSRL

FANCAD PROGRAMMING SRL

Str. Păltinişului Nr. 83, Sc. C, Et. 1, Ap. 42, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430371

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
37973771
Reg. Com.
J24/1351/2017
Înființată
13 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
210 mii lei
Profit net 2025
102 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.07.2017

Rezumat

Pe scurt

FANCAD PROGRAMMING SRL (CUI 37973771) este o societate cu răspundere limitată activă din Baia Mare, județul Maramureș, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 210.389 lei (+81% față de 2024) și un profit net de 101.778 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37973771
Nr. Reg. Com.
J24/1351/2017
EUID
ROONRC.J24/1351/2017
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
13 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Păltinişului Nr. 83, Sc. C, Et. 1, Ap. 42, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureş, 430371

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MUNT••• I••• ŞTE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+81,1% față de 2024

210.389 RON

2024: 116.171 RON

0100k200k300k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 14.543 RONAnul 2018: 109.243 RONAnul 2019: 85.228 RONAnul 2020: 92.966 RONAnul 2021: 144.119 RONAnul 2022: 183.212 RONAnul 2023: 237.229 RONAnul 2024: 116.171 RONAnul 2025: 210.389 RON

Profit net 2025

+647,5% față de 2024

101.778 RON

2024: 13.615 RON

050k100k150k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 10.797 RONAnul 2018: 85.452 RONAnul 2019: 64.512 RONAnul 2020: 63.081 RONAnul 2021: 104.638 RONAnul 2022: 149.111 RONAnul 2023: 137.928 RONAnul 2024: 13.615 RONAnul 2025: 101.778 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    237 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    183 mii lei
    Profit net
    149 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    63 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
48%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 48,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,63Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/1351/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FANCAD PROGRAMMING SRL

Este FANCAD PROGRAMMING SRL activă?

Da. FANCAD PROGRAMMING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FANCAD PROGRAMMING SRL?

Cifra de afaceri a FANCAD PROGRAMMING SRL în 2025 a fost de 210.389 lei, în creștere cu 81% față de 2024.

Ce profit a avut FANCAD PROGRAMMING SRL în 2025?

În 2025, FANCAD PROGRAMMING SRL a înregistrat un profit net de 101.778 lei.

Ce activitate are FANCAD PROGRAMMING SRL?

Activitatea principală a FANCAD PROGRAMMING SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul FANCAD PROGRAMMING SRL?

FANCAD PROGRAMMING SRL are sediul social la adresa Str. Păltinișului Nr. 83, Sc. C, Et. 1, Ap. 42, Mun. Baia Mare, Jud. Maramureș, 430371.

FANCAD PROGRAMMING SRL este plătitoare de TVA?

Nu. FANCAD PROGRAMMING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FANCAD PROGRAMMING SRL are datorii la ANAF?

Nu. FANCAD PROGRAMMING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FANCAD PROGRAMMING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].