ActivăSRL

FAN-WINNER SRL

Str. Brânduşelor Nr. 88, Bl. 1, Sc. B, Et. 2, Ap. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500392

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
33104946
Reg. Com.
J2014000688081
Înființată
28 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
9 mii lei
Profit net 2025
-14 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.04.2014

Rezumat

Pe scurt

FAN-WINNER SRL (CUI 33104946) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8.785 lei (-76% față de 2024) și o pierdere netă de 14.328 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33104946
Nr. Reg. Com.
J2014000688081
EUID
ROONRC.J2014000688081
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
28 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Brânduşelor Nr. 88, Bl. 1, Sc. B, Et. 2, Ap. 5, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500392

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VEL••• SIL••• VIC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-76,4% față de 2024

8.785 RON

2024: 37.291 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.593 RONAnul 2017: 38.473 RONAnul 2018: 40.003 RONAnul 2019: 69.281 RONAnul 2020: 56.826 RONAnul 2021: 78.681 RONAnul 2022: 71.809 RONAnul 2023: 75.531 RONAnul 2024: 37.291 RONAnul 2025: 8.785 RON

Profit net 2025

+57,4% față de 2024

-14.328 RON

2024: -33.620 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.802 RONAnul 2017: 6.143 RONAnul 2018: 6.560 RONAnul 2019: 33.980 RONAnul 2020: 28.683 RONAnul 2021: 42.706 RONAnul 2022: 24.945 RONAnul 2023: 513 RONAnul 2024: -33.620 RONAnul 2025: -14.328 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    513 lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-163%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 163,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,04Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,4% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
55%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/688/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FAN-WINNER SRL

Este FAN-WINNER SRL activă?

Da. FAN-WINNER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FAN-WINNER SRL?

Cifra de afaceri a FAN-WINNER SRL în 2025 a fost de 8.785 lei, în scădere cu 76% față de 2024.

Ce profit a avut FAN-WINNER SRL în 2025?

În 2025, FAN-WINNER SRL a înregistrat o pierdere netă de 14.328 lei.

Ce activitate are FAN-WINNER SRL?

Activitatea principală a FAN-WINNER SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul FAN-WINNER SRL?

FAN-WINNER SRL are sediul social la adresa Str. Brândușelor Nr. 88, Bl. 1, Sc. B, Et. 2, Ap. 5, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500392.

FAN-WINNER SRL este plătitoare de TVA?

Nu. FAN-WINNER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FAN-WINNER SRL are datorii la ANAF?

Nu. FAN-WINNER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FAN-WINNER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].