FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL Funcțiune SRL

Înființată 24.11.2015
TUR Nr. 146, Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Jud. Satu Mare, 445202 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL (CUI 35264412) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Tur, Oraș Negrești-Oaș, județul Satu Mare, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 359.712 lei (+2.793% față de 2015) și un profit net de 21.713 lei, cu 10 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2016
359,7 miilei
+2.793,0%, față de 2015
Profit net 2016
21,7 miilei
+310.085,7%, față de 2015
Angajați 2016
10
Marjă netă
6%
Capital social
500lei
Vechime
10ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2016
Cifra de afaceri
AnValoare
201512.434 lei
2016359.712 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20162015
Cifra de afaceri359.71212.434
Profit net21.7137
Număr mediu de angajați10-
Active imobilizate--
Active circulante55.85938.797
Stocuri--
Creanțe45.914-
Datorii46.08050.731
Capitaluri proprii9.779-11.934
Ultimul bilanț: 2016. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2016

Marjă netă

Bun
6% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,21 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,21 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
82% Față de anul anterior: în scădere

82% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 24.11.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
35264412
Nr. Reg. Com.
J30/791/2015
EUID
ROONRC.J30/791/2015
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
24 noiembrie 2015
Vechime
10 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
500 lei (bilanț 2016)
Adresă sediu
TUR Nr. 146, Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Jud. Satu Mare, 445202
Domiciliu fiscal
TUR Nr. 146, Loc. Tur Orş. Negreşti-Oaş, Jud. Satu Mare, 445202

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0747••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • FA••• OVI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2016
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/791/2015. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL

Este FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL activă?

Da. FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL?

Cifra de afaceri a FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL în 2016 a fost de 359.712 lei, în creștere cu 2.793% față de 2015.

Ce profit a avut FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL în 2016?

În 2016, FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL a înregistrat un profit net de 21.713 lei.

Ce activitate are FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL?

Activitatea principală a FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL?

FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL are sediul social la adresa TUR Nr. 146, Loc. Tur, Oraș Negrești-Oaș, Jud. Satu Mare, 445202.

FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FAN CONSTRUCT AND MANAGEMENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].