ActivăSRL

FAGUL SRL

Str. Podurilor, Bl. 352, Sc. C, Ap. 16, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui

CAEN 4931: Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

CUI
9741202
Reg. Com.
J1997000201373
Înființată
27 august 1997
Vechime
29 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
270 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.09.1997

Rezumat

Pe scurt

FAGUL SRL (CUI 9741202) este o societate cu răspundere limitată activă din Vaslui, înființată în 1997. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN 4931).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 270.238 lei (+89% față de 2024) și un profit net de 6.528 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9741202
Nr. Reg. Com.
J1997000201373
EUID
ROONRC.J1997000201373
Cod CAEN principal
4931 - Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
Data înființării
27 august 1997
Vechime
29 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Podurilor, Bl. 352, Sc. C, Ap. 16, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • DUDU••• SEBAST•••
  • PRI••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+88,9% față de 2024

270.238 RON

2024: 143.063 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 87.612 RONAnul 2017: 67.159 RONAnul 2018: 104.375 RONAnul 2019: 108.676 RONAnul 2020: 78.770 RONAnul 2021: 110.094 RONAnul 2022: 145.106 RONAnul 2023: 142.385 RONAnul 2024: 143.063 RONAnul 2025: 270.238 RON

Profit net 2025

+114,7% față de 2024

6.528 RON

2024: -44.390 RON

-60k-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -12.459 RONAnul 2017: -18.413 RONAnul 2018: -6.097 RONAnul 2019: -22.780 RONAnul 2020: -47.282 RONAnul 2021: -16.018 RONAnul 2022: -37.243 RONAnul 2023: -38.240 RONAnul 2024: -44.390 RONAnul 2025: 6.528 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 6,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
52%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2020

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2014

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 1997

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/201/1997.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre FAGUL SRL

Este FAGUL SRL activă?

Da. FAGUL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a FAGUL SRL?

Cifra de afaceri a FAGUL SRL în 2025 a fost de 270.238 lei, în creștere cu 89% față de 2024.

Ce profit a avut FAGUL SRL în 2025?

În 2025, FAGUL SRL a înregistrat un profit net de 6.528 lei.

Ce activitate are FAGUL SRL?

Activitatea principală a FAGUL SRL este Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN 4931).

Unde are sediul FAGUL SRL?

FAGUL SRL are sediul social la adresa Str. Podurilor, Bl. 352, Sc. C, Ap. 16, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui.

FAGUL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. FAGUL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

FAGUL SRL are datorii la ANAF?

Nu. FAGUL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FAGUL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].