FACEM TREABĂ SRL Radiată SRL

Înființată 04.04.2012
CĂPÂLNA Nr. 16, Bl. 15M, Sc. 3, Et. 4, Ap. 57, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 14346 7311, Activități ale agențiilor de publicitate

Prezentare

Pe scurt

FACEM TREABĂ SRL (CUI 30035264) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2012 și radiată în 2017. Activitatea principală era Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Ultimul bilanț, din 2016, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 7.881 lei, cu 1 angajat.

Cifra de afaceri 2016
-
Profit net 2016
−7.881lei
−394.150,0%, față de 2015
Angajați 2016
1
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
14ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2012-2016
Cifra de afaceri
AnValoare
2012111.565 lei
201370.397 lei
201432.176 lei
201517.738 lei
2016-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20162015201420132012
Cifra de afaceri-17.73832.17670.397111.565
Profit net-7.8812-2.153-32.36581.702
Număr mediu de angajați1-221
Active imobilizate6.2178.17310.22812.0847.989
Active circulante13.46620.40622.95724.516103.256
Stocuri10.27110.27112.0528.160-
Creanțe4951.8132774.76881.433
Datorii1.2262.2415.32022.06329.343
Capitaluri proprii18.45726.33827.86514.53781.902
Ultimul bilanț: 2016. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2016

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
10,98 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,98 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
6,2% Față de anul anterior: în scădere

6,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 30.10.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
30035264
Nr. Reg. Com.
J40/3933/2012
EUID
ROONRC.J40/3933/2012
Cod CAEN principal
7311, Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
4 aprilie 2012
Vechime
14 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2016)
Adresă sediu
CĂPÂLNA Nr. 16, Bl. 15M, Sc. 3, Et. 4, Ap. 57, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 14346
Domiciliu fiscal
Str. Căpâlna Nr. 16, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 14346

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GEORGE••• BOG•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2017
  1. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2012
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/3933/2012. ONRC
  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  4. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre FACEM TREABĂ SRL

Este FACEM TREABĂ SRL activă?

Nu. FACEM TREABĂ SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Ce profit a avut FACEM TREABĂ SRL în 2016?

În 2016, FACEM TREABĂ SRL a înregistrat o pierdere netă de 7.881 lei.

Câți angajați avea FACEM TREABĂ SRL?

Conform bilanțului pe 2016, FACEM TREABĂ SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea FACEM TREABĂ SRL?

Activitatea principală a FACEM TREABĂ SRL era Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde avea sediul FACEM TREABĂ SRL?

FACEM TREABĂ SRL avea sediul social la adresa CĂPÂLNA Nr. 16, Bl. 15M, Sc. 3, Et. 4, Ap. 57, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București, 14346.

FACEM TREABĂ SRL are datorii la ANAF?

Nu. FACEM TREABĂ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre FACEM TREABĂ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].