Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. (CUI 34316408) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Vama, Comuna Vama, județul Satu Mare, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,03 mil. lei (+254% față de 2024) și un profit net de 174.149 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 26.739 lei |
| 2017 | 41.093 lei |
| 2018 | 68.810 lei |
| 2019 | 79.360 lei |
| 2020 | 62.620 lei |
| 2021 | 150.049 lei |
| 2022 | 98.650 lei |
| 2023 | 814.263 lei |
| 2024 | 292.199 lei |
| 2025 | 1.034.655 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.034.655 | 292.199 | 814.263 | 98.650 | 150.049 | 62.620 | 79.360 | 68.810 | 41.093 | 26.739 |
| Profit net | 174.149 | 4.108 | 442.857 | 15.759 | 11.990 | 6.017 | 50.371 | 5.134 | 5.707 | -2.324 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 630.706 | 472.721 | 383.426 | 265.016 | 155.309 | 210.124 | - | - | - | - |
| Active circulante | 641.442 | 328.755 | 590.867 | 66.734 | 32.307 | 16.624 | 69.882 | 17.064 | 22.705 | 39.894 |
| Stocuri | 14.879 | 233.779 | - | 50.610 | 110 | 4.620 | - | - | 22.583 | 38.574 |
| Creanțe | 503.982 | 54.228 | 297.155 | - | 10.634 | - | - | - | - | - |
| Datorii | 550.521 | 253.998 | 430.923 | 231.238 | 102.863 | 153.984 | 3.135 | 689 | 11.463 | 34.359 |
| Capitaluri proprii | 721.627 | 547.478 | 543.370 | 100.512 | 84.753 | 72.764 | 66.747 | 16.375 | 11.242 | 5.535 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,17 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 1.034.655 lei (1,03 mil. lei), în creștere cu 254% față de 2024.
În 2025, FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 174.149 lei.
Activitatea principală a FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa UNIRII Nr. 241, Sat Vama, Comuna Vama, Jud. Satu Mare, 447350.
Da. FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. FABY PRESTCONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].