ActivăSRL

EXPLOSERVICE SRL

Str. NEGOIU, Bl. 17, Ap. 14, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
18580113
Reg. Com.
J2006000882088
Înființată
12 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
204 mii lei
Profit net 2025
-6 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.04.2006

Rezumat

Pe scurt

EXPLOSERVICE SRL (CUI 18580113) este o societate cu răspundere limitată activă din Făgăraș, județul Brașov, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 204.015 lei (-60% față de 2024) și o pierdere netă de 5.986 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18580113
Nr. Reg. Com.
J2006000882088
EUID
ROONRC.J2006000882088
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
12 aprilie 2006
Vechime
20 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. NEGOIU, Bl. 17, Ap. 14, Mun. Făgăraş, Jud. Braşov, 505200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• IU••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-60,1% față de 2024

204.015 RON

2024: 511.658 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 75.139 RONAnul 2017: 85.997 RONAnul 2018: 85.247 RONAnul 2019: 77.636 RONAnul 2020: 79.084 RONAnul 2021: 83.338 RONAnul 2022: 217.901 RONAnul 2023: 219.730 RONAnul 2024: 511.658 RONAnul 2025: 204.015 RON

Profit net 2025

-106,1% față de 2024

-5.986 RON

2024: 97.868 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.346 RONAnul 2017: 2.504 RONAnul 2018: 18.338 RONAnul 2019: -5.093 RONAnul 2020: -13.615 RONAnul 2021: -60.249 RONAnul 2022: 30.092 RONAnul 2023: 5.373 RONAnul 2024: 97.868 RONAnul 2025: -5.986 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    512 mii lei
    Profit net
    98 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    220 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-2,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 2,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,65Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 65% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
51%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/882/2006.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EXPLOSERVICE SRL

Este EXPLOSERVICE SRL activă?

Da. EXPLOSERVICE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EXPLOSERVICE SRL?

Cifra de afaceri a EXPLOSERVICE SRL în 2025 a fost de 204.015 lei, în scădere cu 60% față de 2024.

Ce profit a avut EXPLOSERVICE SRL în 2025?

În 2025, EXPLOSERVICE SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.986 lei.

Ce activitate are EXPLOSERVICE SRL?

Activitatea principală a EXPLOSERVICE SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul EXPLOSERVICE SRL?

EXPLOSERVICE SRL are sediul social la adresa Str. NEGOIU, Bl. 17, Ap. 14, Mun. Făgăraș, Jud. Brașov, 505200.

EXPLOSERVICE SRL este plătitoare de TVA?

Da. EXPLOSERVICE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

EXPLOSERVICE SRL are datorii la ANAF?

Nu. EXPLOSERVICE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EXPLOSERVICE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].