ActivăSRL

EXPERT SAMARA S.R.L.

Str. Duiliu Zamfirescu, Bl. A1, Sc. 2, Et. 3, Ap. 34, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330081

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
15322284
Reg. Com.
J20/366/2003
Înființată
27 martie 2003
Vechime
23 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
2 mii lei
Profit net 2025
907 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.03.2003

Rezumat

Pe scurt

EXPERT SAMARA S.R.L. (CUI 15322284) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2003. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.003 lei (-0,7% față de 2024) și un profit net de 907 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15322284
Nr. Reg. Com.
J20/366/2003
EUID
ROONRC.J20/366/2003
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
27 martie 2003
Vechime
23 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Duiliu Zamfirescu, Bl. A1, Sc. 2, Et. 3, Ap. 34, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330081

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HODO••• MA••• LĂCRĂMIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,7% față de 2024

2.003 RON

2024: 2.017 RON

02k4k6k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.700 RONAnul 2017: 3.798 RONAnul 2018: 5.647 RONAnul 2019: 3.966 RONAnul 2020: 3.832 RONAnul 2021: 3.630 RONAnul 2022: 3.361 RONAnul 2023: 2.017 RONAnul 2024: 2.017 RONAnul 2025: 2.003 RON

Profit net 2025

+127,4% față de 2024

907 RON

2024: -3.305 RON

-4k-2k02k4k6k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 968 RONAnul 2017: 1.811 RONAnul 2018: 4.151 RONAnul 2019: 2.840 RONAnul 2020: 1.310 RONAnul 2021: 2.848 RONAnul 2022: 2.688 RONAnul 2023: 1.048 RONAnul 2024: -3.305 RONAnul 2025: 907 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    907 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    968 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
45%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 45,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
595,75Față de anul anterior: în creștere
2021202220232025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 595,75 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2003

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/366/2003, sub denumirea EXPERT SAMARA SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EXPERT SAMARA S.R.L.

Este EXPERT SAMARA S.R.L. activă?

Da. EXPERT SAMARA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EXPERT SAMARA S.R.L.?

Cifra de afaceri a EXPERT SAMARA S.R.L. în 2025 a fost de 2.003 lei, în scădere cu 0,7% față de 2024.

Ce profit a avut EXPERT SAMARA S.R.L. în 2025?

În 2025, EXPERT SAMARA S.R.L. a înregistrat un profit net de 907 lei.

Ce activitate are EXPERT SAMARA S.R.L.?

Activitatea principală a EXPERT SAMARA S.R.L. este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul EXPERT SAMARA S.R.L.?

EXPERT SAMARA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Duiliu Zamfirescu, Bl. A1, Sc. 2, Et. 3, Ap. 34, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330081.

EXPERT SAMARA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. EXPERT SAMARA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

EXPERT SAMARA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. EXPERT SAMARA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EXPERT SAMARA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].