EXPERT GRUP S.R.L.
B-dul MIHAI VITEAZUL Nr. 73, Bl. MV-5, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Mun. Zalău, Jud. Sălaj
CAEN 4533: Lucrări de instalații tehnico-sanitare
- CUI
- 15270843
- Reg. Com.
- J31/123/2003
- Înființată
- 6 martie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 7 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 26.11.2008
Rezumat
Pe scurt
EXPERT GRUP S.R.L. (CUI 15270843) a fost o societate cu răspundere limitată din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2003 și radiată în 2008. Activitatea principală era Lucrări de instalații tehnico-sanitare (CAEN 4533).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 15270843
- Nr. Reg. Com.
- J31/123/2003
- EUID
- ROONRC.J31/123/2003
- Cod CAEN principal
- 4533 - Lucrări de instalații tehnico-sanitare
- Data înființării
- 6 martie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- B-dul MIHAI VITEAZUL Nr. 73, Bl. MV-5, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Mun. Zalău, Jud. Sălaj
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- SI••• VIC••• N•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2003
- 2008
Radierea din Registrul Comerțului
- 2003
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/123/2003, sub denumirea EXPERT GRUP SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre EXPERT GRUP S.R.L.
Este EXPERT GRUP S.R.L. activă?
Nu. EXPERT GRUP S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2008.
Ce activitate avea EXPERT GRUP S.R.L.?
Activitatea principală a EXPERT GRUP S.R.L. era Lucrări de instalații tehnico-sanitare (CAEN 4533).
Unde avea sediul EXPERT GRUP S.R.L.?
EXPERT GRUP S.R.L. avea sediul social la adresa B-dul MIHAI VITEAZUL Nr. 73, Bl. MV-5, Sc. A, Et. 1, Ap. 6, Mun. Zalău, Jud. Sălaj.
EXPERT GRUP S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. EXPERT GRUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre EXPERT GRUP S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].