ActivăSRL

EXEDES CONSTRUCT SRL

Str. Dealul Perlelor Nr. 37, Mun. Dej, Jud. Cluj, 405200

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
31715668
Reg. Com.
J12/1787/2013
Înființată
30 mai 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
403 mii lei
Profit net 2025
-89 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.05.2013

Rezumat

Pe scurt

EXEDES CONSTRUCT SRL (CUI 31715668) este o societate cu răspundere limitată activă din Dej, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 402.584 lei (+57% față de 2024) și o pierdere netă de 89.297 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31715668
Nr. Reg. Com.
J12/1787/2013
EUID
ROONRC.J12/1787/2013
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
30 mai 2013
Vechime
13 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dealul Perlelor Nr. 37, Mun. Dej, Jud. Cluj, 405200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • SAL••• ALEXAN•••
  • SAL••• DAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+57,5% față de 2024

402.584 RON

2024: 255.660 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 197.114 RONAnul 2017: 308.201 RONAnul 2018: 292.432 RONAnul 2019: 322.689 RONAnul 2020: 398.610 RONAnul 2021: 646.233 RONAnul 2022: 237.034 RONAnul 2023: 59.473 RONAnul 2024: 255.660 RONAnul 2025: 402.584 RON

Profit net 2025

-555,1% față de 2024

-89.297 RON

2024: 19.621 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 128.101 RONAnul 2017: 110.654 RONAnul 2018: 44.539 RONAnul 2019: 13.836 RONAnul 2020: 20.517 RONAnul 2021: 6.497 RONAnul 2022: -21.952 RONAnul 2023: 14.834 RONAnul 2024: 19.621 RONAnul 2025: -89.297 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    403 mii lei
    Profit net
    -89 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    256 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    237 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    646 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    399 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    323 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    197 mii lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-22%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 22,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,32Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1787/2013.

  4. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EXEDES CONSTRUCT SRL

Este EXEDES CONSTRUCT SRL activă?

Da. EXEDES CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EXEDES CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a EXEDES CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 402.584 lei, în creștere cu 57% față de 2024.

Ce profit a avut EXEDES CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, EXEDES CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 89.297 lei.

Ce activitate are EXEDES CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a EXEDES CONSTRUCT SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul EXEDES CONSTRUCT SRL?

EXEDES CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Dealul Perlelor Nr. 37, Mun. Dej, Jud. Cluj, 405200.

EXEDES CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. EXEDES CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

EXEDES CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. EXEDES CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EXEDES CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].