ActivăSRL

EVO INVEST SRL

Str. Pădurii Nr. 17, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400364

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
31878622
Reg. Com.
J12/2002/2013
Înființată
19 iunie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
178 mii lei
Profit net 2025
111 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.06.2013

Rezumat

Pe scurt

EVO INVEST SRL (CUI 31878622) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 177.621 lei (+162% față de 2024) și un profit net de 110.884 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31878622
Nr. Reg. Com.
J12/2002/2013
EUID
ROONRC.J12/2002/2013
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
19 iunie 2013
Vechime
13 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Pădurii Nr. 17, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400364

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MÎND••• MA••• VETU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+161,7% față de 2024

177.621 RON

2024: 67.882 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 107.569 RONAnul 2019: 129.486 RONAnul 2020: 488.922 RONAnul 2021: -17.449 RONAnul 2022: 37.020 RONAnul 2023: 55.100 RONAnul 2024: 67.882 RONAnul 2025: 177.621 RON

Profit net 2025

+2160,6% față de 2024

110.884 RON

2024: 4.905 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: -4.444 RONAnul 2018: 43.925 RONAnul 2019: 60.329 RONAnul 2020: 26.763 RONAnul 2021: -158.488 RONAnul 2022: -38.972 RONAnul 2023: -7.429 RONAnul 2024: 4.905 RONAnul 2025: 110.884 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    111 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -17 mii lei
    Profit net
    -158 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    489 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
62%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 62,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
9,40Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
10%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2018

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2013 - 2013)
  1. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2002/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EVO INVEST SRL

Este EVO INVEST SRL activă?

Da. EVO INVEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EVO INVEST SRL?

Cifra de afaceri a EVO INVEST SRL în 2025 a fost de 177.621 lei, în creștere cu 162% față de 2024.

Ce profit a avut EVO INVEST SRL în 2025?

În 2025, EVO INVEST SRL a înregistrat un profit net de 110.884 lei.

Ce activitate are EVO INVEST SRL?

Activitatea principală a EVO INVEST SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul EVO INVEST SRL?

EVO INVEST SRL are sediul social la adresa Str. Pădurii Nr. 17, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400364.

EVO INVEST SRL este plătitoare de TVA?

Da. EVO INVEST SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

EVO INVEST SRL are datorii la ANAF?

Nu. EVO INVEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EVO INVEST SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].