Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 66,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EVIA SOFTWARE S.R.L. (CUI 43070433) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 65.343 lei (-15% față de 2024) și un profit net de 43.369 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 10.420 lei |
| 2021 | 39.745 lei |
| 2022 | 13.990 lei |
| 2023 | 20.722 lei |
| 2024 | 76.902 lei |
| 2025 | 65.343 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 65.343 | 76.902 | 20.722 | 13.990 | 39.745 | 10.420 |
| Profit net | 43.369 | 44.934 | 10.190 | 7.374 | 33.439 | 9.759 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 2.637 | 3.448 | 4.259 | 5.070 | 5.882 | - |
| Active circulante | 107.846 | 66.358 | 57.111 | 45.806 | 37.869 | 10.422 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 22.603 | 20.406 | 9.460 | 8.945 | 6.470 | 2.600 |
| Datorii | 1.217 | 3.909 | 408 | 104 | 353 | 463 |
| Capitaluri proprii | 109.266 | 65.897 | 60.962 | 50.772 | 43.398 | 9.959 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 66,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 88,62 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EVIA SOFTWARE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EVIA SOFTWARE S.R.L. în 2025 a fost de 65.343 lei, în scădere cu 15% față de 2024.
În 2025, EVIA SOFTWARE S.R.L. a înregistrat un profit net de 43.369 lei.
Activitatea principală a EVIA SOFTWARE S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
EVIA SOFTWARE S.R.L. are sediul social la adresa DECEBAL Nr. 5A, Bl. S10, Sc. A, Et. 3, Ap. 12, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea.
Nu. EVIA SOFTWARE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EVIA SOFTWARE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].