Marjă netă
SlabFirma a pierdut 253,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EVEX CONT SRL (CUI 13316855) a fost o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 2000 și radiată în 2023. Activitatea principală era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 16.200 lei (-2,7% față de 2021) și o pierdere netă de 41.108 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 5.900 lei |
| 2014 | 14.200 lei |
| 2015 | 4.558 lei |
| 2016 | 24.000 lei |
| 2017 | 25.800 lei |
| 2018 | 26.900 lei |
| 2019 | 20.700 lei |
| 2020 | 15.300 lei |
| 2021 | 16.650 lei |
| 2022 | 16.200 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.200 | 16.650 | 15.300 | 20.700 | 26.900 | 25.800 | 24.000 | 4.558 | 14.200 | 5.900 |
| Profit net | -41.108 | 6.605 | 8.482 | 8.332 | 20.148 | 18.191 | 7.993 | - | 7.732 | -5.151 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 |
| Active imobilizate | 58.398 | 60.015 | 63.098 | 65.347 | 68.237 | 71.127 | 74.430 | 68.565 | 70.184 | 70.719 |
| Active circulante | 73.899 | 112.467 | 102.859 | 92.237 | 80.908 | 57.865 | 36.352 | 34.224 | 14.799 | 11.095 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | 9.387 | 9.387 | 9.387 |
| Creanțe | - | 51.115 | 51.426 | 54.756 | 53.343 | 55.632 | 32.132 | 23.115 | 115 | 115 |
| Datorii | 1.045 | 122 | 202 | 310 | 203 | 198 | 180 | 180 | 126 | 7.034 |
| Capitaluri proprii | 131.252 | 172.360 | 165.755 | 157.274 | 148.942 | 128.794 | 110.602 | 102.609 | 84.857 | 74.780 |
Firma a pierdut 253,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 70,72 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. EVEX CONT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a EVEX CONT SRL în 2022 a fost de 16.200 lei, în scădere cu 2,7% față de 2021.
În 2022, EVEX CONT SRL a înregistrat o pierdere netă de 41.108 lei.
Activitatea principală a EVEX CONT SRL era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
EVEX CONT SRL avea sediul social la adresa Bld. George Coșbuc Nr. 17, Bl. M2, Sc. 2, Ap. 44, Mun. Galați, Jud. Galați, 800357.
Nu. EVEX CONT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].