ActivăSRL

EVEMAR MEDIA SRL

Str. Ghindei Nr. 2, Bl. A17, Sc. A, Ap. 9, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500256

CAEN 5911: Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

CUI
36970262
Reg. Com.
J2017000121086
Înființată
1 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
204 mii lei
Profit net 2025
-4 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.02.2017

Rezumat

Pe scurt

EVEMAR MEDIA SRL (CUI 36970262) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 204.405 lei (+2,4% față de 2024) și o pierdere netă de 4.180 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36970262
Nr. Reg. Com.
J2017000121086
EUID
ROONRC.J8/121/2017
Cod CAEN principal
5911 - Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Data înființării
1 februarie 2017
Vechime
9 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ghindei Nr. 2, Bl. A17, Sc. A, Ap. 9, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500256

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ACHI••• EVEL•••
  • ACHI••• MAR••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,4% față de 2024

204.405 RON

2024: 199.577 RON

0100k200k300k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 6.476 RONAnul 2018: 12.978 RONAnul 2019: 62.947 RONAnul 2020: 25.885 RONAnul 2021: 64.359 RONAnul 2022: 216.573 RONAnul 2023: 162.486 RONAnul 2024: 199.577 RONAnul 2025: 204.405 RON

Profit net 2025

-207,8% față de 2024

-4.180 RON

2024: 3.879 RON

-50k050k100k150k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 2.285 RONAnul 2018: 7.153 RONAnul 2019: 12.063 RONAnul 2020: -5.381 RONAnul 2021: 14.826 RONAnul 2022: 129.743 RONAnul 2023: 19.848 RONAnul 2024: 3.879 RONAnul 2025: -4.180 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    130 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,80Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 80% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
51%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/121/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EVEMAR MEDIA SRL

Este EVEMAR MEDIA SRL activă?

Da. EVEMAR MEDIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EVEMAR MEDIA SRL?

Cifra de afaceri a EVEMAR MEDIA SRL în 2025 a fost de 204.405 lei, în creștere cu 2,4% față de 2024.

Ce profit a avut EVEMAR MEDIA SRL în 2025?

În 2025, EVEMAR MEDIA SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.180 lei.

Ce activitate are EVEMAR MEDIA SRL?

Activitatea principală a EVEMAR MEDIA SRL este Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).

Unde are sediul EVEMAR MEDIA SRL?

EVEMAR MEDIA SRL are sediul social la adresa Str. Ghindei Nr. 2, Bl. A17, Sc. A, Ap. 9, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500256.

EVEMAR MEDIA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EVEMAR MEDIA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EVEMAR MEDIA SRL are datorii la ANAF?

Nu. EVEMAR MEDIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EVEMAR MEDIA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].