ActivăSRL

EVCON SILVORING SRL

Str. Sirenei Nr. 2, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100

CAEN 5621: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

CUI
37189015
Reg. Com.
J33/353/2017
Înființată
10 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
142 mii lei
Profit net 2025
6 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.03.2017

Rezumat

Pe scurt

EVCON SILVORING SRL (CUI 37189015) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 141.969 lei (-57% față de 2024) și un profit net de 6.363 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37189015
Nr. Reg. Com.
J33/353/2017
EUID
ROONRC.J33/353/2017
Cod CAEN principal
5621 - Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Data înființării
10 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sirenei Nr. 2, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CONOVĂLE••• SIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-56,6% față de 2024

141.969 RON

2024: 327.190 RON

0200k400k600k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 45.716 RONAnul 2018: 191.170 RONAnul 2019: 265.215 RONAnul 2020: 179.086 RONAnul 2021: 243.130 RONAnul 2022: 343.749 RONAnul 2023: 456.997 RONAnul 2024: 327.190 RONAnul 2025: 141.969 RON

Profit net 2025

-25,9% față de 2024

6.363 RON

2024: 8.584 RON

-40k-20k020k40k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -37.071 RONAnul 2018: 11.353 RONAnul 2019: 39.027 RONAnul 2020: 21.334 RONAnul 2021: 658 RONAnul 2022: 4.528 RONAnul 2023: 2.286 RONAnul 2024: 8.584 RONAnul 2025: 6.363 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    327 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    457 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    344 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    243 mii lei
    Profit net
    658 lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    179 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    191 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 5,5% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/353/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EVCON SILVORING SRL

Este EVCON SILVORING SRL activă?

Da. EVCON SILVORING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EVCON SILVORING SRL?

Cifra de afaceri a EVCON SILVORING SRL în 2025 a fost de 141.969 lei, în scădere cu 57% față de 2024.

Ce profit a avut EVCON SILVORING SRL în 2025?

În 2025, EVCON SILVORING SRL a înregistrat un profit net de 6.363 lei.

Ce activitate are EVCON SILVORING SRL?

Activitatea principală a EVCON SILVORING SRL este Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

Unde are sediul EVCON SILVORING SRL?

EVCON SILVORING SRL are sediul social la adresa Str. Sirenei Nr. 2, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, 725100.

EVCON SILVORING SRL este plătitoare de TVA?

Da. EVCON SILVORING SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

EVCON SILVORING SRL are datorii la ANAF?

Nu. EVCON SILVORING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EVCON SILVORING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].