RadiatăSRL

EUROTAILORS SRL

Str. Bradului Nr. 50, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600245

CAEN 1413: Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

CUI
34093233
Reg. Com.
J04/148/2015
Înființată
12 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2022
304 mii lei
Profit net 2022
-16 mii lei
Angajați 2022
4

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 23.06.2025

Rezumat

Pe scurt

EUROTAILORS SRL (CUI 34093233) a fost o societate cu răspundere limitată din Bacău, înființată în 2015 și radiată în 2025. Activitatea principală era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 303.757 lei (-78% față de 2021) și o pierdere netă de 15.823 lei, cu 4 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34093233
Nr. Reg. Com.
J04/148/2015
EUID
ROONRC.J4/148/2015
Cod CAEN principal
1413 - Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Data înființării
12 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bradului Nr. 50, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600245

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CRUCI••• MI••• BOG•••
  • NUM••• RESTRUCTUR••• IP•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-77,6% față de 2021

303.757 RON

2021: 1.358.727 RON

01 mil2 mil20152016201720182019202020212022Anul 2015: 434.505 RONAnul 2016: 813.358 RONAnul 2017: 757.072 RONAnul 2018: 1.088.605 RONAnul 2019: 770.009 RONAnul 2020: 1.657.325 RONAnul 2021: 1.358.727 RONAnul 2022: 303.757 RON

Profit net 2022

-102,5% față de 2021

-15.823 RON

2021: 629.429 RON

-200k0200k400k600k800k20152016201720182019202020212022Anul 2015: 6 RONAnul 2016: 70.945 RONAnul 2017: 352.480 RONAnul 2018: 154.476 RONAnul 2019: 211.327 RONAnul 2020: 534.362 RONAnul 2021: 629.429 RONAnul 2022: -15.823 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    304 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    629 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    534 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    770 mii lei
    Profit net
    211 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    757 mii lei
    Profit net
    352 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    813 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    7
  • 2015

    Cifra de afaceri
    435 mii lei
    Profit net
    6 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăSlab
-5,2%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Firma a pierdut 5,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,77Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante acoperă doar 77% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
95%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

95% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stări încheiate la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Faliment.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  5. 2024

    Stare nouă la ONRC: Insolvență

  6. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (6 evenimente în plus, 2015 - 2024)
  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/148/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EUROTAILORS SRL

Este EUROTAILORS SRL activă?

Nu. EUROTAILORS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a EUROTAILORS SRL?

Cifra de afaceri a EUROTAILORS SRL în 2022 a fost de 303.757 lei, în scădere cu 78% față de 2021.

Ce profit a avut EUROTAILORS SRL în 2022?

În 2022, EUROTAILORS SRL a înregistrat o pierdere netă de 15.823 lei.

Câți angajați avea EUROTAILORS SRL?

Conform bilanțului pe 2022, EUROTAILORS SRL a avut în medie 4 angajați (față de 5 angajați în 2021).

Ce activitate avea EUROTAILORS SRL?

Activitatea principală a EUROTAILORS SRL era Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN 1413).

Unde avea sediul EUROTAILORS SRL?

EUROTAILORS SRL avea sediul social la adresa Str. Bradului Nr. 50, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600245.

EUROTAILORS SRL are datorii la ANAF?

Nu. EUROTAILORS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EUROTAILORS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].